reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

reklama
I mnie dzis cos dopadło i popłakuje sobie,nie wiem czy to strach przed poniedzialkowymi prenatalnymi czy to hormony...
Strasznie się boje o ten moj Cud.

A wy dziewczyny juz po prenatalnych?
Ja tak i powiem Ci, ze tez bardzo sie balam ale naszczescie wszystko okej więc pewnie u Ciebie tez bedzie :) tak to juz jest, ze sie boimy o swoje dzidzi
 
I mnie dzis cos dopadło i popłakuje sobie,nie wiem czy to strach przed poniedzialkowymi prenatalnymi czy to hormony...
Strasznie się boje o ten moj Cud.

A wy dziewczyny juz po prenatalnych?
Prenatatalne miałam prawie 2 tygodnie temu i szczerze przyznam że panikowałam cały miesiąc przed.Boże ludzie już mnie nie mogli słuchać a ja normalnie funkcjonować bo ciągle się zamartwiałam.Już na badaniu mój maluch nie chciał się przekręcić więc samo badanie trwało z 30 minut ale wszystko wyszło okej lekarz powiedział że mogę jeszcze dodatkowo zrobić test pappa jeżeli chcę ale według niego nie trzeba bo wszysko jest w porządku. Testu niestety nie zrobiłam bo na wizycie byłam w czwartek na następny dzień wielki piątek a w środę zaczęłam drugi trymestr. Teraz przede mną badania połówkowe i też już zaczynam panikować mimo że jeszcze czas do tych badań
 
Hej hej:) witam sie i ja:) mozna dolaczyc do zamknietego forum? U mnie termin na 1 pazdziernika:) @Laurka2019 jak po prenatalnych?:)
U mnie sie termin zmienił juz na 26pazdziernika.
Wizyta przebiegła dosc szybko,ale bejbika wyogladali od każdej strony, wszystko wyglada dobrze,maluszek machał raczkami i nóżkami,ma dużo miejsca także korzysta.
Cudowne uczucie
 
reklama
Do góry