reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Dziewczyny na robiłam nifty plus w salve medica i wynik miałam po 5 dniach 😀 robiłam to przed świetami, wiec nie było żadnych opóźnień mimo obecnej sytuacji 😊

Byc moze 4/5 dni mysle, ze po prostu nie chciala dawac nadziei ze będą szybko, a potem nagle czas by sie wydłużył.. patrzac na to co sie dzieje na swiecie to lepiej zakładać 2 tyg bo te próbki są wysylane poza nasza granice.. fajne jest to, ze bedzie tez plec znana
 
reklama
Czesc mamusie.
Dołączam się do październikowych szczęśliwców ♥️
U mnie dzis wedlug om 11+5,wedlug usg 12+0,tp 28.10
Jak u was z przybieraniem na wadze? U mnie juz +4kg i troche mnie to przeraziło,ale w sumie nie ma sie czemu dziwić bo jedzenie pomaga mi na mdlosci więc czesto jem a i ruchu mam niewiele.
 
Czesc mamusie.
Dołączam się do październikowych szczęśliwców ♥
U mnie dzis wedlug om 11+5,wedlug usg 12+0,tp 28.10
Jak u was z przybieraniem na wadze? U mnie juz +4kg i troche mnie to przeraziło,ale w sumie nie ma sie czemu dziwić bo jedzenie pomaga mi na mdlosci więc czesto jem a i ruchu mam niewiele.
Kochana my już na zamkniętym wątku jesteśmy
 
Czesc mamusie.
Dołączam się do październikowych szczęśliwców ♥
U mnie dzis wedlug om 11+5,wedlug usg 12+0,tp 28.10
Jak u was z przybieraniem na wadze? U mnie juz +4kg i troche mnie to przeraziło,ale w sumie nie ma sie czemu dziwić bo jedzenie pomaga mi na mdlosci więc czesto jem a i ruchu mam niewiele.
Część ☺️ ja też dołączam mam termin na 20 października. Przebije cię mam już 6 kilo na plus a to dopiero 14 tydzień. A też nie startowałam z małej wagi bo 65 więc już bardziej kg jak wieloryb się czuję. Wszystko przez tego wirusa . Nagle brak ruchu i tylko dom.
Ważne że z dzidzia ok 😁
 
Część ☺ ja też dołączam mam termin na 20 października. Przebije cię mam już 6 kilo na plus a to dopiero 14 tydzień. A też nie startowałam z małej wagi bo 65 więc już bardziej kg jak wieloryb się czuję. Wszystko przez tego wirusa . Nagle brak ruchu i tylko dom.
Ważne że z dzidzia ok 😁

A ja tam nie przytylam poki co :d moze dlatego ze ciągle mnir wymioty męczą
 
A ja tam nie przytylam poki co :d moze dlatego ze ciągle mnir wymioty męczą
To fajnie:) z jednej strony ale z drugiej szkoda , że się źle czułaś. mnie mdliło jak byłam głodna i musiałam coś wtrącić. I niestety nagłe zwolnienie i brak ruchu też na to wpłynęły, dodatkowo mam niedoczynność więc też muszę się pilnować. Teraz już mi lepiej, więc mam nadzieje że już tak szybko nie będę tyć.
 
W ogóle dziewczyny , jak wytrzymujecie brak ruchów z domu? Bo u mnie kiepsko , mam troszkę doła przez to. Mam nadzieję , że skończy się ta kwarantanna szybko:/
 
reklama
Do góry