reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

A ty w końcu zostałaś sierpniówką prawda?
Podczytywałem wrześniówki gdy czekałam na październikowy wątek i byłam w szoku jsk przeskoczyłaś dwa miesiące z października na sierpień😅
Tak sierpniówko wrześniówką 😂 Bo termin z om na 28.08 a z usg 02.09. Powiem Ci, że dziwnie tak dołączyć nagle do wątku jak już każdy każdego kojarzy. Czuję się jakby ktoś mnie okradł przynajmniej z miesiąca ciąży :p
 
reklama
Ja też w pracy [emoji23]
Ale też mnie brzuch boli i zasypiam. Jutro idę do rodzinnego żeby mi dał na tydzień l4. A w poniedziałek do ginekologa i już będę ciagła... marzę o tym żeby się położyć [emoji42][emoji42]


Cieszę się że nasza grupa tak się rozrasta.
A powiedzcie to wasze pierwsze dzieci?
Ja mam dwie córki, jestem po dwóch cc. Więc teraz pewnie też się tak skonczy[emoji4]
Moje pierwsze 💕
 
Dziewczyny, czy Wy również macie zatkany nos cały czas i ciężko Wam oddychać?? Nie wspomnę o smarkach (sorki za szczegóły) często z krwią?????
 
Dziewczyny, czy Wy również macie zatkany nos cały czas i ciężko Wam oddychać?? Nie wspomnę o smarkach (sorki za szczegóły) często z krwią?????

Ja nie mam takich przebojów. W sumie to mnie tylko piersi bolą raz na jakiś czas. Podczas implantacji miałam cały wachlarz dziwnych objawów [emoji4] od skurczy i różnych bólów, bezsenność itd. Teraz nic. Pewnie dlatego ze nerwy puściły i nie mysle tak o tym
 
Ja nie mam takich przebojów. W sumie to mnie tylko piersi bolą raz na jakiś czas. Podczas implantacji miałam cały wachlarz dziwnych objawów [emoji4] od skurczy i różnych bólów, bezsenność itd. Teraz nic. Pewnie dlatego ze nerwy puściły i nie mysle tak o tym
Mnie również bolą piersi (jestem w 5tc)i do tego tylko ten katar póki co z dolegliwości. Czekam na wynik dzisiejszej bety 😁
 
reklama
Ja mam termin @ dopiero jutro A mdłości od samego zagniezdzania mam rano i czasami po południu [emoji4] A Tak po cycków i brzucha. No info wczoraj zawroty głowy, spanie mnie męczy i kibelek 20x dziennie [emoji23][emoji23][emoji23] ciągle sikam i ciągle pełny pęcherz [emoji23][emoji23][emoji23]
Powiedzcie jakie macie objawy niedługo po braku miesiączki, np. macie już mdłości??
 
Do góry