reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Trzymam mocno kciukasy :)
Hej dziewczyny, ja chyba tez pomału mogę do was dołączyć - chociaż tez wszystko może się zdarzyć. To moja pierwsza ciąża (pierwsza była biochemiczna)

Dziś jest 12 dni po transferze 5dniowego zarodka, test wczoraj wyglądał tak

Zobacz załącznik 1073442

Termin wg moich obliczeń to 3.10. 2020

Data pierwszego usg 18.02 - mieszkam w Holandii i dopiero między 7-8tyg kiedy już serduszko powinno być.

Mam nadzieje ze spędzimy razem piękny czas.

Mam na imię Diana i w tym roku kończę 30 lat [emoji5]
 
reklama
Ooo, nie widziałam Cię tutaj!![emoji3590]
Taak, po 34 cyklach pierwszy syn [emoji3526]
Teraz 9 cykli.
Pisz jak u Ciebie! [emoji8]

Wiedziałam ze to Ty [emoji7] no my po pierwszym in vitro w Holandii i pierwszy transfer i od razu ciaza. 4 lata nic i po in vitro od razu. To chyba było mega szczęście ze udało się za pierwszym razem - mamy jeszcze mrozaczki wiec na jednym nie poprzestaniemy
 
Hej dziewczyny, ja chyba tez pomału mogę do was dołączyć - chociaż tez wszystko może się zdarzyć. To moja pierwsza ciąża (pierwsza była biochemiczna)

Dziś jest 12 dni po transferze 5dniowego zarodka, test wczoraj wyglądał tak

Zobacz załącznik 1073442

Termin wg moich obliczeń to 3.10. 2020

Data pierwszego usg 18.02 - mieszkam w Holandii i dopiero między 7-8tyg kiedy już serduszko powinno być.

Mam nadzieje ze spędzimy razem piękny czas.

Mam na imię Diana i w tym roku kończę 30 lat [emoji5]
Ohh, uwielbiam! [emoji7]
Oby ta ciąża była spokojna!!!
 
Wiedziałam ze to Ty [emoji7] no my po pierwszym in vitro w Holandii i pierwszy transfer i od razu ciaza. 4 lata nic i po in vitro od razu. To chyba było mega szczęście ze udało się za pierwszym razem - mamy jeszcze mrozaczki wiec na jednym nie poprzestaniemy
Tak się cieszę, że się Wam udało! Pamiętam Twoją biochemiczną, pisałyśmy o tym [emoji17] teraz wszystko musi być ok! Po in vitro pewnie będziesz pod super opieką [emoji3526]
Tyle lat... Ale musieliście się w końcu doczekać!
 
reklama
Do góry