reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziś o 10.15 na świat przyszedł Bruno przez cc, 3300 52 cm. Czuje sie fatalnie , pierwsza cesarkę wspominam o niebo lepiej . Malutki spokojny narazie cały czas śpi
Gratulacje [emoji253] [emoji253] życzę zdrówka dla Was i szybkiego powrotu do pełni sił [emoji5]
 
reklama
Zastanawiam się czy umawiać sesje sama z dziećmi czy czekać kolejny tydzień na męża który nie wiem czy przyjdzie.
Ja bym zrobiła czym prędzej. Sama bałam się że nie zdążę i już mi naprawdę ciężko było kilka zdjęć w domu takich intymnych to już wysiedziec nie mogłam bo najchętniej to bym się jak łania rozłożyła A fotografka żebym się nie garbiła [emoji12] ciekawe jak [emoji15] będziesz mieć pamiątkę A jak dzidzi się zachce wyjść to nie będziesz mieć tym bardziej że dokładnie nie wiesz czy przyjedzie.
 
U mnie też minimum 2x. Mój rekord 6x. Już się zastanawiałam czy nie kimać w wannie bo ile można chodzić ale mi za ciężko z wanny wyłazić...
Ja mam rano tak ze zanim umyje zęby zrobię make up ubiorę się to mój rekord 4 razy siku założyłam spodnie i coś ucisnelam i 5 raz musiałam mój mąż aż zapytał czy wszystko ok bo non stop wodę splukiwalam.
 
@justi123 gratulacje zdrówka dla Ciebie i Malego
Moja kolezanka tez sie dzisiaj rozpakowala, a ja po wizycie rozwarcie na opuszek palca tak jak tydzien temu,wiec sie nie zapowiada na szybki porod, za tydzien kolejna wizyta i ewentualnie skierowanie na oddzial,jedyne co to ubylo mi wód, ale gin powiedziała, że to normalne w tym czasie ciazy, na KTG Michas szalał.
 
Ja mam rano tak ze zanim umyje zęby zrobię make up ubiorę się to mój rekord 4 razy siku założyłam spodnie i coś ucisnelam i 5 raz musiałam mój mąż aż zapytał czy wszystko ok bo non stop wodę splukiwalam.
Znam to [emoji1] [emoji1] rano reż tak siuram. A jak mam gdzieś wyjść to chcę się wysikac na zapas ale się nie da. Dojde do samochodu i już mnie ciśnie.
 
reklama
Znam to [emoji1] [emoji1] rano reż tak siuram. A jak mam gdzieś wyjść to chcę się wysikac na zapas ale się nie da. Dojde do samochodu i już mnie ciśnie.
Jak juz sie wysikam przed wyjsciem kilka razy to kolejna niespodzianka czeka mnie w aucie , Mój mąż ma bardzo pionowo fotel w aucie więc jak siade po nim to już prawie posikana jestem. ja prawie na leżąco jeżdżę, dobrze że automat to nie muszę się gimnastykować, mąż mówi że jak mafiozo jeżdżę [emoji23]
 
Do góry