reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale ja chcę dodać opcje w ciąży aby otrzymać pieluszki...
Ja po prostu dzieci dodałam, że niby się urodziły już. 5 la temu też córkę z miesiac wcześniej dodałam.

No, ale maila o pieluszkach dalej nie ma. [emoji58][emoji58]

GRATULACJE DLA NOWYCH MAM!!! Ale się sypieny! :)

Dzisiaj mi podali sterydy na płuca. Tak profilaktycznie podają bliźniakom przed urodzeniem. Podobno zaszkodzić nie może, a tylko pomóc. Teraz czekam na drugą dawkę.
W przyszłym tygodniu cc. Oby był to początek tygodnia. A nie koniec [emoji24]

Fizycznie super się czuję. Nic tu nie robię. Gorzej psychicznie. Jestem tydzień i conajmniej drugie tyle przede mną. Mąż z córką codziennie przyjeżdżają i już jest ok. Młoda tylko bardzo smutna jak sie żegnamy.
Jak urodzę pewnie trudniej będzie się spotkać bo na oddział pewnie nie wejdą.
 
reklama
Jak juz sie wysikam przed wyjsciem kilka razy to kolejna niespodzianka czeka mnie w aucie , Mój mąż ma bardzo pionowo fotel w aucie więc jak siade po nim to już prawie posikana jestem. ja prawie na leżąco jeżdżę, dobrze że automat to nie muszę się gimnastykować, mąż mówi że jak mafiozo jeżdżę [emoji23]
Ja też zawsze lubiłam pionowo fotel ale teraz już się nie da na dłuższą mete [emoji1]
 
GRATULUJĘ dziewczyny bobasków! ❤ Teraz codziennie już pewnie będą jakieś wieści.

Jak się czujecie?
Ja ogladałam wyniki z ostatniego usg, pomiary. Mały miesiąc temu miał dużą główkę a mniejszy brzuszek. Teraz niby brzuszek ma największy. Nic z tego nie kumam. Ale lekarz nic nie mówił. Coś wspominał tylko, że mozdzek potrzebuje jeszcze chwili... z tydzien dwa maks.
Nie nakręcam się tymi pomiarami bo tłumaczę sobie, że każde dziecko jest przecież inne a te pomiary to też niezbyt dokładne...
 
GRATULUJĘ dziewczyny bobasków! [emoji173] Teraz codziennie już pewnie będą jakieś wieści.

Jak się czujecie?
Ja ogladałam wyniki z ostatniego usg, pomiary. Mały miesiąc temu miał dużą główkę a mniejszy brzuszek. Teraz niby brzuszek ma największy. Nic z tego nie kumam. Ale lekarz nic nie mówił. Coś wspominał tylko, że mozdzek potrzebuje jeszcze chwili... z tydzien dwa maks.
Nie nakręcam się tymi pomiarami bo tłumaczę sobie, że każde dziecko jest przecież inne a te pomiary to też niezbyt dokładne...
U mnie podobnie, zawsze glowa najwieksza a teraz brzuch, wychodzi moje objadanie sie [emoji23][emoji23][emoji173]
 
GRATULUJĘ dziewczyny bobasków! [emoji173] Teraz codziennie już pewnie będą jakieś wieści.

Jak się czujecie?
Ja ogladałam wyniki z ostatniego usg, pomiary. Mały miesiąc temu miał dużą główkę a mniejszy brzuszek. Teraz niby brzuszek ma największy. Nic z tego nie kumam. Ale lekarz nic nie mówił. Coś wspominał tylko, że mozdzek potrzebuje jeszcze chwili... z tydzien dwa maks.
Nie nakręcam się tymi pomiarami bo tłumaczę sobie, że każde dziecko jest przecież inne a te pomiary to też niezbyt dokładne...
Ja też się dopatrzyłam w domu po ostatniom usg, że brzuch jest dużo większy niż reszta. Gin.nic nie mówił. Martwi mnie to.
Oby wszystko było z nim ok.
 
reklama
Do góry