reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
A na kiedy macie termin? Ja nie wiem w koncu... makabra. Musze mojego ginekologa w koncu przycisnac zebysmy wyznaczyli jakis REALNY termin bo co ja na ip powiem.

Też mi zależy żeby już zdrowe dzieciątko przytulić. Pół ciąży się zamartwiałam czy wszystko ok.
Ja mam na 26.10 czyli jeszcze trochę.
 
Dzięki dziewczyny.
Właśnie jakiś cholerny komar bzyczy mi w pokoju.Moje dziecko jest tak.pogryzione, że wygląda jak poparzone...
Jeszcze słyszałam chroboty gdzieś i leżę zeschizowana do reszty...
 
Dzięki dziewczyny.
Właśnie jakiś cholerny komar bzyczy mi w pokoju.Moje dziecko jest tak.pogryzione, że wygląda jak poparzone...
Jeszcze słyszałam chroboty gdzieś i leżę zeschizowana do reszty...
Nic się nie chwaliłaś! Wszystkiego najlepszego! Życzę błyskawicznego porodu i najspokojniejszego dziecka na świecie [emoji4]

Moja córka jest tak pociachana przez komary, że pytają mnie, czy nie ma ospy...
 
Nic się nie chwaliłaś! Wszystkiego najlepszego! Życzę błyskawicznego porodu i najspokojniejszego dziecka na świecie [emoji4]

Moja córka jest tak pociachana przez komary, że pytają mnie, czy nie ma ospy...


Dziękuję bardzo!
O tak spokojne dziecko o to.prosze...Niech będzie lepsze od drugiego, a jak nie może to niech tylko nie będzie takie jakie pierwsze...

U mnie pytali czy ospa, albo czy alergia...
Wygląda okropnie...Smarujemy żelem z aloesem, ale i tak musi się wygoić.
 
reklama
Ja też mam na 26.10. I codziennie tłumaczę mojej córce, żeby się nie opierniczała i urodziła w terminie bo ja się będzie opylać to potem będzie obchodziła "osiemnastkę" 1.11 po powrocie z cmentarza [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Też się boję że wyskoczy 1 listopada [emoji23] Ale przynajmniej nikt nie zapomni takiej daty [emoji6]
 
Do góry