reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja używam przeciw rozstepom mustelli i powiem Wam hita na zimne z biooil i biooil mnie uczyla skóra swędzi że non stop się drapie. Nie mogłam w to uwierzyć i robiłam przerwy i po 4 razie doszłam że to musi być to bo jak tylko przestaje smarować to swędzenie znika . Nie wiem czy ma tu znaczenie że kupilm z Allegro bo wcześniej używałam i takich objawów nie miałam. Używam też oleju migdałowego kupiła w rossmanie i też fajnie natluszcza i nie uczula.
 
reklama
Moja córka wykrzywiała jedną stopę do środka. Teraz ma 3,5 roku i już w ogóle tego nie widać. Kupowałam jej zawsze buty za kostkę profilaktyczne, nie żadne specjalne ortopedyczne. Tylko trochę stabilniejsze buty potrzebowała.
Moja chodziła do tej pory w trzewikach Bartka i sandałkach Emel - obie pary z wysoko zabudowaną piętą aż w okolice kostki. Wydaje mi się, że przyzwoite buty dla dziecka, które od niedawna chodzi, więc może jej potrzeba czegoś innego albo chociaż wkładek niestandardowo profilowanych (i kombinacji z zakupem butów, w które te wkładki wejdą). Jak wpisuję "buty profilaktyczne dla dzieci", to wyskakują mi jednak takie co już dla mnie wyglądają "specjalnie ortopedycznie" - jak to ma działać, to wygląd mi naprawdę wisi. Tak po prostu googluję, bo nie ogarniam jeszcze tematu. W piątek mąż idzie z córką (jak ja bedę się dobrze czuła, to może i mnie zawiezie) na konsultację, a w przyszłym tygodniu na bilans dwulatka, więc w razie czego weźmie skierowanie.
 
Lubie olej kokosowy fo potraw ale na brzuch nie mogę się przekonać. Posmarowalam kilka razy wszystko jest takie tłuste [emoji21] blech...nie mówiąc już o tym jak śmierdzi ubranie po tym oleju. No nie daję rady tego znieść...A też czekam aż się wchłonie...tylko tak czekać można do" .... śmierci " [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tylko Ziaja Mama Mia i jakiś krem dostałam od diabetologa w tzw. pakiecie z glukometrem w ramach reklamy produktu ale jest świetny.
Na początku tak było - tłusto i blee :) ale wypracowałam sobie sposób w jaki go używać :) Ja z kolei nie lubię dodawać go do jedzenia :)
 
Ja używam przeciw rozstepom mustelli i powiem Wam hita na zimne z biooil i biooil mnie uczyla skóra swędzi że non stop się drapie. Nie mogłam w to uwierzyć i robiłam przerwy i po 4 razie doszłam że to musi być to bo jak tylko przestaje smarować to swędzenie znika . Nie wiem czy ma tu znaczenie że kupilm z Allegro bo wcześniej używałam i takich objawów nie miałam. Używam też oleju migdałowego kupiła w rossmanie i też fajnie natluszcza i nie uczula.
Ja też mam bio oila z Allegro. Ale ta nasza skóra w ciąży to tak świruje. Ja używam do twarzy kremu ślimaczego. W pierwszym trymestrze wszystko ok. W drugim twarz mnie po nim piekła i swędziała A teraz znowu ok. To chyba te hormony tak cudują.
 
Ja też mam bio oila z Allegro. Ale ta nasza skóra w ciąży to tak świruje. Ja używam do twarzy kremu ślimaczego. W pierwszym trymestrze wszystko ok. W drugim twarz mnie po nim piekła i swędziała A teraz znowu ok. To chyba te hormony tak cudują.
Bio-oil ma kiepski skład... Dostałam go w prezencie i boję się używać, bo ma dużo niefajnych składników.
 
Uff... Wyprasowane... Poskładane... Pochowane... Po raz pierwszy w ciąży boli mnie kręgosłup od tego stania... A nawet tatuś trochę poprasował :D
 
Lubie olej kokosowy fo potraw ale na brzuch nie mogę się przekonać. Posmarowalam kilka razy wszystko jest takie tłuste [emoji21] blech...nie mówiąc już o tym jak śmierdzi ubranie po tym oleju. No nie daję rady tego znieść...A też czekam aż się wchłonie...tylko tak czekać można do" .... śmierci " [emoji23][emoji23][emoji23]
Ja tylko Ziaja Mama Mia i jakiś krem dostałam od diabetologa w tzw. pakiecie z glukometrem w ramach reklamy produktu ale jest świetny.

Ja też nie lubię oleju kokosowego jako kosmetyku... masakra.
 
Ja używam dreambaby oliwki dla dzieci na sam brzuszek.Dostalam kilka w prezencie dla synka i głupio zmarnować.
Po żadnej ciąży nie miałam.rozstepow na brzuchu
 
reklama
Do góry