reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wiem że są te dwie tarcze, tylko mi chodzi o to że one właśnie mają taki szeroki zasięg że jakby dziecko nie oddychalo to mi się nie włączy bo ściągnie mój oddech który będzie obok. Kupiłam baby sensie 7.

@Kocurek ale ten monitor nasz to takie 2 plytki co kladziesz pod materacyk dziecka.....i jak np dziecko sie zsunie tak ze na plytce cialem albo chociaz 1 reka lezec nie bedzie to zacznie pipczec.... raz mi sie zdazylo ze synek polozyl sie boczkiem plecami operal o ta wyższą biala część lozka nogi i rece wzdloz szczebelkow..i po prostu zadna czescia ciala akurat nie dotknal plytki to zawylo :) wiec nie czulo ruchu dziecka...
Wystarczy paluszek polozyc to juz tetno wyczuwa
 
reklama
Lmlp
Mi maz z łóżeczka zrobil dostawke...
zdjal 1 bok..zostawil dolna rame dla wzmocnienia.. i podniosl na wysokosc naszego materaca...
Boze... Mozg ciezarnej :eek: czytam co napisalas "mi maz z żółtaczką zrobil dolewkę", czytam drugi i trzeci raz to samo zdanie i mysle o co kaman ;( :-D
 
Gdzie byście poszły z 2-latką stawiającą krzywo stopę? Do lekarza ortopedy czy do rehabilitanta dziecięcego w przychodni wykonującej wkładki ortopedyczne?
 
Ja już po wizycie. Waga tak jak wczoraj u diabetologa tak i dziś u ginekologa pokazuje cały czas siedem kg na plusie. Mój kochany dr powiedział że on nie może w kompetencje diabetologa wchodzić ale skoro nie pomaga to on jakby był diabetologiem to kazalby odstawic jednak ze się w sumie nie zna i nie jest specjalistą w tej dziedzinie to nic mi nie poradzi.
Staś waży 2200, czyli idealnie na ten wiek. Więc tu się nie mamy co martwić. Moje zmartwienie i zdenerwowanie źle wpływa na dziecko i mam spróbować pogadać z diabetolog nad ewentualna zmiana insuliny bo 'znam Panią już kawałek czasu, zawsze Pani radosna a dziś bije smutkiem...'. Za trzy tygodnie kolejna wizyta i jeśli nie będzie poprawy to do psychologa mnie wyśle.
 
reklama
Do góry