reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dzisiaj tez miałam 3 prenatalne, z Hania wszystko ok ze mną tez ok. Wazy ok 1898 g jest powyżej 50 centyla, przewidywana waga przy porodzie ok 3500g. Mała jest ponoć okrąglutka i ma pyzate policzki [emoji173]️ leży głowa w dół dalej ale lekko ukośnie (pupkę ma po prawej stronie pępka, głowę po lewej stronie Bożeny [emoji23]).

Przyspieszamy ściągnięcie szwu raczej na koniec września. A na ostaniej wizycie podejmiemy decyzje co i jak odnośnie porodu, możliwe ze będzie cc, ze względu na dwie konizacje szyjki macicy i szew bo mogło dojść do zwłóknienia.


Muszę to przemyśleć bo nie chce rodzic naturalnie kilkanaście godzin po to żeby finalnie lekarz stwierdzić ze tak się szyjka zasklepia po szwie ze nie da rady i weźmie mnie na cc ....
 
Ja dzisiaj tez miałam 3 prenatalne, z Hania wszystko ok ze mną tez ok. Wazy ok 1898 g jest powyżej 50 centyla, przewidywana waga przy porodzie ok 3500g. Mała jest ponoć okrąglutka i ma pyzate policzki [emoji173]️ leży głowa w dół dalej ale lekko ukośnie (pupkę ma po prawej stronie pępka, głowę po lewej stronie Bożeny [emoji23]).

Przyspieszamy ściągnięcie szwu raczej na koniec września. A na ostaniej wizycie podejmiemy decyzje co i jak odnośnie porodu, możliwe ze będzie cc, ze względu na dwie konizacje szyjki macicy i szew bo mogło dojść do zwłóknienia.


Muszę to przemyśleć bo nie chce rodzic naturalnie kilkanaście godzin po to żeby finalnie lekarz stwierdzić ze tak się szyjka zasklepia po szwie ze nie da rady i weźmie mnie na cc ....
Super że z Hania wszystko ok i z Tobą też. [emoji4] Kwestie porodu rzeczywiście musisz sobie porządnie przemyśleć i przedyskutować z lekarzem.
 
Super że z Hania wszystko ok i z Tobą też. [emoji4] Kwestie porodu rzeczywiście musisz sobie porządnie przemyśleć i przedyskutować z lekarzem.
Kolejna wizyte mam w skonczonym 34 tc a wedlug 3 prenatalnych w skonczonym 35 wiec mysle ze bedziemy dyskutowac na ten temat :)
Wiec mozliwe ze juz za 1,5 miesiaca Hania bedzie z nam !!!!!!!! Szok !
 
Kolejna wizyte mam w skonczonym 34 tc a wedlug 3 prenatalnych w skonczonym 35 wiec mysle ze bedziemy dyskutowac na ten temat :)
Wiec mozliwe ze juz za 1,5 miesiaca Hania bedzie z nam !!!!!!!! Szok !
Nooo szok, nasze maluszki niedługo zaczną pojawiać się na świecie [emoji4] [emoji7] chociaż jeśli u mnie będzie wszystko zgodnie z terminem to ja się będę rozpakowywać jako jedna z ostatnich [emoji2] naczytam się o tych porodach....[emoji6]
 
reklama
Ja dzisiaj tez miałam 3 prenatalne, z Hania wszystko ok ze mną tez ok. Wazy ok 1898 g jest powyżej 50 centyla, przewidywana waga przy porodzie ok 3500g. Mała jest ponoć okrąglutka i ma pyzate policzki [emoji173]️ leży głowa w dół dalej ale lekko ukośnie (pupkę ma po prawej stronie pępka, głowę po lewej stronie Bożeny [emoji23]).

Przyspieszamy ściągnięcie szwu raczej na koniec września. A na ostaniej wizycie podejmiemy decyzje co i jak odnośnie porodu, możliwe ze będzie cc, ze względu na dwie konizacje szyjki macicy i szew bo mogło dojść do zwłóknienia.


Muszę to przemyśleć bo nie chce rodzic naturalnie kilkanaście godzin po to żeby finalnie lekarz stwierdzić ze tak się szyjka zasklepia po szwie ze nie da rady i weźmie mnie na cc ....
Fajnie, że wszystko w porządku:)
 
Do góry