reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja tez juz po wizycie :)
U mnie 32+2, a maluszek waży 1813 gramy [emoji4][emoji173][emoji173]
Wszystko jest super, szyjka zamknięta, długa, wzorowa [emoji3][emoji173]
Ogólnie gin mowil ze smigam w ciąży i ze jest książkowa :) chciałby wiecej takich pacjentek [emoji23][emoji23][emoji106]

Aaaa i dzidziol sie odwrócił glowa w dół :)
received_282927265818744.jpeg
 

Załączniki

  • received_282927265818744.jpeg
    received_282927265818744.jpeg
    61,8 KB · Wyświetleń: 857
Ja tez juz po wizycie :)
U mnie 32+2, a maluszek waży 1813 gramy [emoji4][emoji173][emoji173]
Wszystko jest super, szyjka zamknięta, długa, wzorowa [emoji3][emoji173]
Ogólnie gin mowil ze smigam w ciąży i ze jest książkowa :) chciałby wiecej takich pacjentek [emoji23][emoji23][emoji106]

Aaaa i dzidziol sie odwrócił glowa w dół :) Zobacz załącznik 888736
Super, duzy chlopak :) oby wiecej takich dobrych wieści na forum :)
 
Ja tez juz po wizycie :)
U mnie 32+2, a maluszek waży 1813 gramy [emoji4][emoji173][emoji173]
Wszystko jest super, szyjka zamknięta, długa, wzorowa [emoji3][emoji173]
Ogólnie gin mowil ze smigam w ciąży i ze jest książkowa :) chciałby wiecej takich pacjentek [emoji23][emoji23][emoji106]

Aaaa i dzidziol sie odwrócił glowa w dół :) Zobacz załącznik 888736
Super wieści [emoji4] [emoji106] [emoji106]
 
Ja dzisiaj tez miałam 3 prenatalne, z Hania wszystko ok ze mną tez ok. Wazy ok 1898 g jest powyżej 50 centyla, przewidywana waga przy porodzie ok 3500g. Mała jest ponoć okrąglutka i ma pyzate policzki [emoji173]️ leży głowa w dół dalej ale lekko ukośnie (pupkę ma po prawej stronie pępka, głowę po lewej stronie Bożeny [emoji23]).

Przyspieszamy ściągnięcie szwu raczej na koniec września. A na ostaniej wizycie podejmiemy decyzje co i jak odnośnie porodu, możliwe ze będzie cc, ze względu na dwie konizacje szyjki macicy i szew bo mogło dojść do zwłóknienia.


Muszę to przemyśleć bo nie chce rodzic naturalnie kilkanaście godzin po to żeby finalnie lekarz stwierdzić ze tak się szyjka zasklepia po szwie ze nie da rady i weźmie mnie na cc ....


Gratulacje zdrowej dzidzi :) też bym wolała CC nic męczenie się kilka h a potem i tak operacja... Ale to już Twoja i gina decyzja :)
 
Ja wiem że są te dwie tarcze, tylko mi chodzi o to że one właśnie mają taki szeroki zasięg że jakby dziecko nie oddychalo to mi się nie włączy bo ściągnie mój oddech który będzie obok. Kupiłam baby sensie 7.

Też jestem na kupnie babysence 7 detektor oddechu na bank... A nie wiem czy nie kupię 2w1 odrazu z niania elektroniczną... Myślę jeszcze....
 
Witam :)

Jakieś wizyty dziś ? Ja dopiero w środę mam ....

Jak tam brzuszki się mają i waga ? :-D

U mnie +15 kg... 32+0 dziś <3 ;) Poszło w brzuszek , uda , pupę... Pod Biustem to tylko obwód mi się okropnie powiększył z 75 na 90 :eek: a sam biust ... No cóż, może o 1 rozmiar do góry tylko , ani mleka ani siary nie mam jeszcze suchutko...
 

Załączniki

  • IMG_20180812_161804~2.jpg
    IMG_20180812_161804~2.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 169
reklama
Witam :)

Jakieś wizyty dziś ? Ja dopiero w środę mam ....

Jak tam brzuszki się mają i waga ? :-D

U mnie +15 kg... 32+0 dziś <3 ;) Poszło w brzuszek , uda , pupę... Pod Biustem to tylko obwód mi się okropnie powiększył z 75 na 90 :eek: a sam biust ... No cóż, może o 1 rozmiar do góry tylko , ani mleka ani siary nie mam jeszcze suchutko...
No no dorodny brzusio [emoji4] [emoji106]
 
Do góry