reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Całe siedzisko się odpina, zostaje sam stelaż i dokupuje się oddzielna, normalna gondole - może nie jest zachwycająca, bo chciałam żeby chociaż daszek był powiekszany, ale stwierdzilam, że prze parę miesięcy się jakoś przemecze.
Na zimę daszek powiększany nie ma większego znaczenia. Na wiosnę już sobie przesadzisz dziecko do spacerówki na płasko.
 
reklama
Ja Ci odp wczoraj na zamknietym juz...
Dzis juz dostep powinnas mieć

Jak sprawdzałam jeszcze nie miałam, ale zerkne.

@pysia1986
Jeśli coś byś chciała dla maluszka to mogę wysłać zdjęcia tego co mam już gotowego.Moze coś w oko wpadnie. Ale to muszę porobić zdjęcia w wolnej chwili.

Co do zarabiania na hobby to pomysł fajny, ale niektórzy ludzie myślą, że jeśli robię coś hobbystycznie to powinnam sprzedać nie al za darmo
Nie liczą kosztów materiałów, o pracy nawet nie wspominajac, ani o wzorach za które np musiałam zaplacic.Prawda jest taka, że jak mam sprzedać za 10 zł, to nie warto mi sobie głowy zawracać wysyłka, wolę dać komuś na prezent przy jakiejś okazji i nie kupować nic gotowego.A.mam w sumie kilka znajomych osób, które sobie urodzinowo czy z innych okazji zamawiają.
 
Kurczę mój Młody od wczesnego ranka dał nam popalić. Teraz mam chwilę to opiszę co i jak po wizycie, bo wczoraj miałam chyba jako ostatnia :)
Na dole wszystko ok (tylko zapomniałam zapytać czy małe rozwarcie z poprzedniego miesiąca nadal jest czy już nie ma tak jak u aspekt, mój ciążowy mózg coraz glupszy :p). No a jeśli chodzi o Liwię to waży już 2200 g (wczoraj miałam dokładnie 31+4, TP 29 września ). Prawie wszystkie wymiary ma większe o ponad 2 tygodnie, tylko kość udowa większą o 1, 5 tygodnia. Lekarz powiedział ze na 100 % będzie większa od braci (drugi synek 4 kg ). Wiem ze lekarz nie pozwoli mi urodzic 4, 5 kg dziecka, tylko znowu dopadlo mnie ciazowe zaćmienie umysłu i nie pytałam jakie są możliwości. Bo przyznam ze o ile miesiąc temu było mi to obojętne tak teraz boje się ewentualnej cesarki :/ to mój trzeci i ostatni poród i chciałabym urodzić naturalnie. Będę musiała popytać lekarza na następnej wizycie czy wchodzi w grę wcześniejsze wywołanie porodu.
O, a już myślałam, że tylko moja taki klocek:) też muszę zapytać swojej gin, czy może widzi jakieś rozwiązania, chociaż myślę, że nic mi nie zaproponuje. Też bym chciała urodzić naturalnie... Ale zaczęłam się bać, że będzie powtórka z pierwszego porodu.
 
reklama
Do góry