reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jak sprawdzałam jeszcze nie miałam, ale zerkne.

@pysia1986
Jeśli coś byś chciała dla maluszka to mogę wysłać zdjęcia tego co mam już gotowego.Moze coś w oko wpadnie. Ale to muszę porobić zdjęcia w wolnej chwili.

Co do zarabiania na hobby to pomysł fajny, ale niektórzy ludzie myślą, że jeśli robię coś hobbystycznie to powinnam sprzedać nie al za darmo
Nie liczą kosztów materiałów, o pracy nawet nie wspominajac, ani o wzorach za które np musiałam zaplacic.Prawda jest taka, że jak mam sprzedać za 10 zł, to nie warto mi sobie głowy zawracać wysyłka, wolę dać komuś na prezent przy jakiejś okazji i nie kupować nic gotowego.A.mam w sumie kilka znajomych osób, które sobie urodzinowo czy z innych okazji zamawiają.
Nasza sasiadka super zarabiala na obrusach, ale to byly szalone lata 90: do Cepelii sprzedawala oraz stala pod hotelami dla niemickich wycieczek. Teraz nie widzi mozliwosci zarobkowania, a robi np. piekne sukienki i kapelusze. Ja to rozumiem, ze upokarzajaca jest wycena wlasnego rekodziela, gdy ktos zacznie krecic nosem, ze za drogo.
 
reklama
Czy Wy już zaczęłyście prać i prasować ciuszki tak już na gotowo? Zastanawiam się czy już zacząć, czy jeszcze powinnam trochę poczekać.
 
Przepraszam ze to napisze ale podobno nas czytasz od poczatku a o ogarnianie ubranek byla juz mowa kilka razy... Wiec powinnaś wiedzieć jaka jest odpowiedź.

Ja nie wiem jaka jest a jestem tu od początku [emoji23] w sumie tez jestem ciekawa, bo wczoraj kupiłam płyn i myśle czy już prac
 
Przepraszam ze to napisze ale podobno nas czytasz od poczatku a o ogarnianie ubranek byla juz mowa kilka razy... Wiec powinnaś wiedzieć jaka jest odpowiedź.
Tak, było i to pewnie nie raz, jak wiele innych tematów, ale wybacz nie koduję w pamięci każdej informacji i posta, a poza tym ciążowa skleroza robi swoje.
 
Nasza sasiadka super zarabiala na obrusach, ale to byly szalone lata 90: do Cepelii sprzedawala oraz stala pod hotelami dla niemickich wycieczek. Teraz nie widzi mozliwosci zarobkowania, a robi np. piekne sukienki i kapelusze. Ja to rozumiem, ze upokarzajaca jest wycena wlasnego rekodziela, gdy ktos zacznie krecic nosem, ze za drogo.

Uważam że propozycja 10 zł za ok.8h pracy i koszt materiałów między 30a 60zl jest zdecydowanie nie do przyjecia.
Jestem w stanie zrozumieć, że kogoś na coś nie stać.Jestem w stanie zrobić mu coś niskobudżetowego - mniejsze,.prostsze, tańsze materiały, ale za te 10 zł to mi się nie opłaca na pocztę iść...Jakkolwiek to chamsko brzmi.
 
Trochę tak, ale z tego co mówiły znajome, dziecko szybko chce jeździć przodem. A on ma okienko w budce i stwierdziłam że powinno wystarczyć. Ma sporo minusów, ale i sporo plusów. O minusem jest też np. odczepianie pałąka - z obu stron trzeba to wypiąć i slaby jest dostęp do kosza przy rozlozonym siedzisku. Ale super się składa, rozdklada sie na plasko, ma wentylację jak dziecko śpi, duży daszek i dodatkową amortyzację pod pupą dziecka. Trochę jestem rozdarta ale już nie chce mi się szukać innych opcji.
No nie wiem czy tak szybko sie odwraca kazde dziecko tylem do rodzica. Moj niby chcial patrzec co sie dzieje, ale zloscil sie ze mnie nie widzi, mnie denerwowalo oprocz tego ze nie widze, tez ze nie moge mu opowiadac co sie dzieje wokol i komentowac. Zrobilismy kilka prob z jezdzeniem przodem do swiata, ale tak naprawdę gotowy na to byl dopiero kolo 15msc.
 
Uważam że propozycja 10 zł za ok.8h pracy i koszt materiałów między 30a 60zl jest zdecydowanie nie do przyjecia.
Jestem w stanie zrozumieć, że kogoś na coś nie stać.Jestem w stanie zrobić mu coś niskobudżetowego - mniejsze,.prostsze, tańsze materiały, ale za te 10 zł to mi się nie opłaca na pocztę iść...Jakkolwiek to chamsko brzmi.
Masz racje!
 
reklama
Ja nie wiem jaka jest a jestem tu od początku [emoji23] w sumie tez jestem ciekawa, bo wczoraj kupiłam płyn i myśle czy już prac
Ja też się zastanawiam czy zacząć prać. [emoji2] O ile z praniem nie będzie problemu o tyle nie wyobrażam siebie stać przy żelazku w ten upał...Ja mam termin na 26.10 więc teoretycznie mam czas ale czy ja później wystoje przy tej desce do prasowania. Mówiłam że zacznę jak będę mieć szafe w pokoju malucha no więc szafa prawie w całości [emoji6]
 
Do góry