reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Z wózkami też mam przeprawę, nawet już nie wiem w ilu sklepach byłam i ile tego przejrzałam w internecie. Początkowo zależało mi na amortyzacji, pompowanych kolach i żeby miał już te wszystkie dodatki w postaci torby, moskitiery, śpiworka itp. Spodobał mi się Espiro Next i w zasadzie byłam na niego zdecydowana. Ale, że kobieta zmienna jest i wozek będę wnosić dość często na 2 piętro to jednak waga i możliwość szybkiego i latwego złożenia wygrała. Pomyślałam, że mogę kupić przeciez spacerówkę, juz taka na przyszłość i do tego gondole. I tak wybor padl na Joie Mytrax Signature Flex, chyba będziemy w weekend zamawiać. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór i za bardzo mi dziecka nie wytelepie w nim. W sumie to stwierdziłam, że nie wyprodukowali jeszcze dla mnie wózka idealnego
Będziesz miała gondolę wpinaną zamiast siedziska, czy taką przenośną, wkładaną na spacerówkę?
 
Z wózkami też mam przeprawę, nawet już nie wiem w ilu sklepach byłam i ile tego przejrzałam w internecie. Początkowo zależało mi na amortyzacji, pompowanych kolach i żeby miał już te wszystkie dodatki w postaci torby, moskitiery, śpiworka itp. Spodobał mi się Espiro Next i w zasadzie byłam na niego zdecydowana. Ale, że kobieta zmienna jest i wozek będę wnosić dość często na 2 piętro to jednak waga i możliwość szybkiego i latwego złożenia wygrała. Pomyślałam, że mogę kupić przeciez spacerówkę, juz taka na przyszłość i do tego gondole. I tak wybor padl na Joie Mytrax Signature Flex, chyba będziemy w weekend zamawiać. Mam nadzieję, że to będzie dobry wybór i za bardzo mi dziecka nie wytelepie w nim. W sumie to stwierdziłam, że nie wyprodukowali jeszcze dla mnie wózka idealnego

A nie zależało Ci na możliwości wpięcia siedziska spacerówki przodem do rodzica ?
 
Mąż sam jedzie z jednostki.Ona przyjedzie jakoś później na jeden dzień.Wczoraj mężowi w telefon plakala że ja izoluje od wnuków które są.calym światem i że ciągami rodzinę po całej Polsce.
Ale mój mąż się nie dał nabrać, powiedział że on ciąga i że ma zamiar w tej jednostce zostać czy jej się podoba czy nie.Jakby się te 10 lat temu dołożyła/pożyczyła do mieszkania to byśmy pewnie siedzieli tam, gdzie teściowie do dziś.

A tak problem z głowy.
Zresztą nie widzę powodu żeby zmieniać na gorsze.Czlowiek powinien dążyć do tego, aby żyło mu się lepiej nie gorzej,.prawda?
Ja Ci odp wczoraj na zamknietym juz...
Dzis juz dostep powinnas mieć
 
Będziesz miała gondolę wpinaną zamiast siedziska, czy taką przenośną, wkładaną na spacerówkę?

Całe siedzisko się odpina, zostaje sam stelaż i dokupuje się oddzielna, normalna gondole - może nie jest zachwycająca, bo chciałam żeby chociaż daszek był powiekszany, ale stwierdzilam, że prze parę miesięcy się jakoś przemecze.
 
reklama
A nie zależało Ci na możliwości wpięcia siedziska spacerówki przodem do rodzica ?

Trochę tak, ale z tego co mówiły znajome, dziecko szybko chce jeździć przodem. A on ma okienko w budce i stwierdziłam że powinno wystarczyć. Ma sporo minusów, ale i sporo plusów. O minusem jest też np. odczepianie pałąka - z obu stron trzeba to wypiąć i slaby jest dostęp do kosza przy rozlozonym siedzisku. Ale super się składa, rozdklada sie na plasko, ma wentylację jak dziecko śpi, duży daszek i dodatkową amortyzację pod pupą dziecka. Trochę jestem rozdarta ale już nie chce mi się szukać innych opcji.
 
Do góry