reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja zmykam spac, jutro nadrobie reszte....

Teściowa dziecmi się zajmowala, a my z mężem w kinie byliśmy, jutro jade na badanie krwi i morfologii :)
 
reklama
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]
20180730_181520.jpg
 

Załączniki

  • 20180730_181520.jpg
    20180730_181520.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 452
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Śliczna :)
Super wieści...niech rośnie silna dziewczyna:)
Gadanie ludzi oczywiście olewamy...takie komentarze walą ludzie którzy nie wiedzą co powiedzieć i tak pierd***głupoty.


U nas burza mi pobudkę zrobiła bo wiatrzysko oknami strzelał, jakiś świerszcz mi tu wpadł do pokoju i go łapałam, przyszedł mi sms z alarmu na tel że na budowie wyłączone zasilanie no I stresa miałam, że włam...teraz spać nie mogę.
 
Ja cały dzień sprzątałam w domu na raty, odkurzalam pół pokoju a później leżałam , zdechnąć można..... dopiero niedawno zabrałam się za szybki obiad....spagetti bolonese ..... a teraz mój synuś zażyczył sobie ciasto z brzoskwiniami........ wiec pot po czole kapie , stopy bolą i spuchniete( co chwile wychodzę na taras i chłodze je w basenie) .... ale ciasto w piekarniku..... tylko kto teraz to posprząta....:baffled:....... mąż dziś ma kilka operacji, wróci na ciemna noc ... a ja czuje się zapocona, obślizgła jak meduza..... zaraz chyba klapne do wanny z zimna woda i przesiedze w niej do rana :rolleyes:


Wanna to rarytas:-) posiedziałas ?
 
Dziewczyny pomarudze Wam troche [emoji3]
Nie chce jednak anex sporta. Za duzo sie naczytalam i juz nie chcę.
Polecicie mi jakis wozek kolo 2tys zl za 2w1.
Anex 2300 kosztuje.

Ratunku [emoji30][emoji30][emoji30]
 
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Cudowne zdjęcie <3
 
Tu nie chodzi o cene :) moze kosztowac tyle co anex byleby mial lepsze opinie [emoji3][emoji3]
Aaa, rozumiem. Ja szukam ciągle też czegoś w tym stylu i na tapecie mam: Espiro Next Manhattan (podobno robiony w Polsce, a Espiro Next Flow robiony jest w Chinach), Riko Nano i Adamex Neonex Alfa. Chyba ten pierwszy szczególnie ma dobre opinie.
 
reklama
Aaa, rozumiem. Ja szukam ciągle też czegoś w tym stylu i na tapecie mam: Espiro Next Manhattan (podobno robiony w Polsce, a Espiro Next Flow robiony jest w Chinach), Riko Nano i Adamex Neonex Alfa. Chyba ten pierwszy szczególnie ma dobre opinie.
Chcialabym zeby mial te boczne amortyzatory dla łatwiejszego podbicia np na kraweznikach i ogolnie ważna jest dla mnie amortyzacja :)
Juz nic nie ogladam, musze odpoczac [emoji3]
 
Do góry