reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Ale śliczna Dzidzia [emoji7] i jaka już duża gratuluję [emoji4] [emoji4]
 
reklama
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Piękna kruszynka [emoji173][emoji257]
 
Dziewczyny pomarudze Wam troche [emoji3]
Nie chce jednak anex sporta. Za duzo sie naczytalam i juz nie chcę.
Polecicie mi jakis wozek kolo 2tys zl za 2w1.
Anex 2300 kosztuje.

Ratunku [emoji30][emoji30][emoji30]
Roan to też producent ode mnie ale jak.zesyawisz Tako z Roanem to dla mnie Tako pod każdym.wzgledem wygrywa poza cena roan jednak tańszy.
 
Ja wczoraj wieczorem dostałam wyniki z krwi.... wszystkie super... oprócz morfologii.... hemoglobina masakrycznie mi poleciała....6,2:errr::errr::errr: .... raczej szykuje się na szpital i żelazo dożylne.....
 
Dzień dobry :-)
Wczoraj wróciliśmy późno i już nie chciało mi się nawet ręką ruszać. Poza tym mialam tak wysciskany brzuch,że bolał później przy każdym ruchu moim i małego.
A Szymek zdrowy,wazy 1350 g w 29+0tc :)
Dlugasna kość udowa,ale długości niestety całego malucha nie znam. Wskoczyl w sam środek siatki centylowej:)
U mnie troszkę gorzej bo szyjka 26mm u bakteria w moczu,więc antybiotyk. I niestety kolejne +3 kg w ciągu miesiąca. Od początku już 8.

Zaslanial się biedny rączkami,żeby go tylko nie podejrzeć :D
 

Załączniki

  • IMG_20180731_082714.jpg
    IMG_20180731_082714.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 111
Już jakiś czas temu Wam pisałam o komentarzach mojego brzucha. [emoji53] Szczególnie spotykam się z tym w mojej pracy...Bo tam prawie same babki pracują a do tego koleżanka urodziła 11.07 i ciągle nas porównują [emoji53]
Jesteśmy zupełnie inne, inny też mamy styl życia ech....szkoda gadać.
Ale teksty że "to już chyba za chwilę? ", albo "na pewno 1? Może jednak 2?", to na porządku dziennym...[emoji36][emoji36][emoji36] a ostatnio usłyszałam od znajomych, że jeszcze takiego brzuszka w 8 miesiącu nie widzieli..."[emoji15]
No ale co...dla mnie wygląda zupełnie normalnie na swój wiek. Nie mam rozstępów mimo tego że brzunio jrst DUŻY ale Niunia też jest duża [emoji5].

Z lepszych wieści dziś miałam wizytę III prenatalne. Mała na 8 możliwych punktów dostała 8 [emoji1][emoji1][emoji1] Jest wszystko w porządku i tak...jest dużą Dziewczynką 2350g Jeśli będę rodzić w terminie to muszę się nastawić na cesarkę, bo na pewno będzie ponad 4kg chyba, że urodziła bym w pierwszym tygodniu września najdalej w drugim, to jest szansa, że się urodzi ok 3700-3800
Cudownie było ją zobaczyć [emoji7][emoji7][emoji7] nie mogę się napatrzeć na moją Niunię [emoji173]Zobacz załącznik 883136
Śliczna:) dobrze, że wszystko w porządku
 
Dzień dobry :-)
Wczoraj wróciliśmy późno i już nie chciało mi się nawet ręką ruszać. Poza tym mialam tak wysciskany brzuch,że bolał później przy każdym ruchu moim i małego.
A Szymek zdrowy,wazy 1350 g w 29+0tc :)
Dlugasna kość udowa,ale długości niestety całego malucha nie znam. Wskoczyl w sam środek siatki centylowej:)
U mnie troszkę gorzej bo szyjka 26mm u bakteria w moczu,więc antybiotyk. I niestety kolejne +3 kg w ciągu miesiąca. Od początku już 8.

Zaslanial się biedny rączkami,żeby go tylko nie podejrzeć :D
Dobrze, że z Maluchem wszystko w porządku:) a Ty się oszczędzaj:)
 
reklama
Aaa, rozumiem. Ja szukam ciągle też czegoś w tym stylu i na tapecie mam: Espiro Next Manhattan (podobno robiony w Polsce, a Espiro Next Flow robiony jest w Chinach), Riko Nano i Adamex Neonex Alfa. Chyba ten pierwszy szczególnie ma dobre opinie.
Ooo ja mam riko nano Natural dokladnie. Nie jest zły. Tylko musisz miec duży bagażnik. Gdyby nie to ze po synku mam ten wózek to teraz bym kupiła roan bass soft :)
 
Do góry