reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Poka poka [emoji7][emoji7][emoji173]
A pokażę [emoji6] Dopiero na zdjęciu widzę, że nie jest taki wielki jak mi się wydaje, bo tak to mam wrażenie, że już cały świat mi przesłania.
_20180730_203723.JPG
 

Załączniki

  • _20180730_203723.JPG
    _20180730_203723.JPG
    25,7 KB · Wyświetleń: 326
reklama
Ja tez od ciotki i babci słyszę ze pewnie szybciej urodzę bo brzuch mam ogromny... idealne słowa dla kobiety, która sama czuje się jak słonica- zamiast pocieszyć to dołują. Na poprawę samopoczucia na pewno to dobrze nie wpływa. No ale cóż, byle do października [emoji6]


Też usłyszałam od znajomej której miesiąc nie widziałam 'ojej aleś Ty gruba' mówię że raczej nie znam chudych lasek w III trymestrze. Niestety czuje się jak hipopotamica.Odliczam już do mezowskiego urlopu, choć pewnie wpieni mnie nie raz ;d
 
Tez bym sie nie zastanawiala i wyprala jabkby byla moja, ale bede ja musiala raczej oddac wlascicielom jak juz moj maluch wyrosnie, dlatego nie chcialam zniszczyc jeszcze zanim zaczniemy uzywac ;). Na szczescie dziewczyny pisaly, ze praly i wsZystko ok, wiec jutro bedzie test:)
A jak masz oddać to inna sytuacja. Zapytaj ich, może już prali. A poza tym jak będziesz im oddawać to też brudnej nie oddasz i trzeba będzie tak czy siak wyprać [emoji4]
 
Też usłyszałam od znajomej której miesiąc nie widziałam 'ojej aleś Ty gruba' mówię że raczej nie znam chudych lasek w III trymestrze. Niestety czuje się jak hipopotamica.Odliczam już do mezowskiego urlopu, choć pewnie wpieni mnie nie raz ;d
Ja nie rozumiem ludzi którzy używają słowa "gruba". Gdyby ciążowy brzuch wypełniony był samym tluszczykiem to ok, ale nie jest - przecież tam jest dziecko i wody plodowe :D jeszcze "duza" rozumiem choć nietaktowne to dużym w ciąży można być, ale grubym? Podziwiam Cię za spokojną reakcję, ja to bym mniej spokojnie takiej koleżance odpowiedziała :D
 
Dziękuję, ale na imprezie rodzinnej czulam sie jak małpa w zoo. Jakby ciężarnej nigdy nie widzieli [emoji58]

Ja mam brzuch gigant i ciągle mnie pytają ile mi jeszcze zostało bo to chyba lada chwila :szok::angry: kazda z nas ma inny ale piękny brzuszek i nikomu nic do tego :p jeszcze nas bezczelnie denerwować komentarzami będą :angry::angry::angry:
 
reklama
Mnie już od miesiąca pytają ile mi jeszcze zostało i dziwią się, że tak dużo... O bliźniaki miałam pytania w pierwszej ciąży, a miałam wtedy mniejszy brzuch. Teraz już mówię, że mam termin na koniec września, a nie na początek października (no w końcu cc na 25go planowana), bo ludzie robili wielkie oczy jak mówiłam o październiku...
 
Do góry