reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wczoraj spotkałam rodziców koleżanki i zaczęli od komplementu, że nic się nie zmieniłam i tylko brzuch urósł, ale ich synowaaaa, też w ciąży jest a taka wielka teraz. Ja mówię, że przytyłam tylko 2 kilo, bo ciągle mi niedobrze i jeść nie mogę, a oni, że ta ich synowa mogłaby już nic nie jeść do końca ciąży... Więc im powiedziałam, że ja wolałabym przytyć 20 kg, a nie 2, bo wtedy przynajmniej wiem, że dziecko zdrowe i ma wszystko co potrzeba, a nie tak się martwić. Oczywiście mama koleżanki sama przytyla z 20 kg w ciągu ostatnich 10 lat...
 
reklama
Ja cały dzień sprzątałam w domu na raty, odkurzalam pół pokoju a później leżałam , zdechnąć można..... dopiero niedawno zabrałam się za szybki obiad....spagetti bolonese ..... a teraz mój synuś zażyczył sobie ciasto z brzoskwiniami........ wiec pot po czole kapie , stopy bolą i spuchniete( co chwile wychodzę na taras i chłodze je w basenie) .... ale ciasto w piekarniku..... tylko kto teraz to posprząta....:baffled:....... mąż dziś ma kilka operacji, wróci na ciemna noc ... a ja czuje się zapocona, obślizgła jak meduza..... zaraz chyba klapne do wanny z zimna woda i przesiedze w niej do rana :rolleyes:
 
Bo my jesteśmy nie tylko mamy, ale i kobiety Więc chcemy czuć się piękne, a w ciąży zazwyczaj czujemy się inaczej (czujemy,). Ja właśnie wracam od babci: usłyszałam, że jestem strasznie gruba, a tu jeszcze 2 miesiące ;) to mówię, żeny sobie babcia wyobrazila jak bym wyglądała, gdybym nie była na diecie ;) cała ona, szczera do bólu :)
Powinien być zakaz komentowania wyglądu ciężarnych. Jak powiedzą komplement to chwilę się cieszę A później zastanawiam czy to nie tylko po to żeby zagadać czy zrobić mi na siłę przyjemność jak mi pojadą że gruba duży brzuch czy A może jednak bliźniaki to złość i przykro. To powinna być zakazane pod groźbą kary.
 
tak... jestem otyła :(
To przepraszam jeszcze raz. Ja też szczupla nie jestem jeśli Cię to pocieszy. Ale z drugiej strony nie możesz się aż tak przejmować A przede wszystkim stresować! 3 kg to.moze być efekt zatrzymania wody w organizmie przy tych cholernych upalach. Nie używaj soli i pij baardzo dużo. Będziemy chudły po ciąży w expresie [emoji123]
 
Powinien być zakaz komentowania wyglądu ciężarnych. Jak powiedzą komplement to chwilę się cieszę A później zastanawiam czy to nie tylko po to żeby zagadać czy zrobić mi na siłę przyjemność jak mi pojadą że gruba duży brzuch czy A może jednak bliźniaki to złość i przykro. To powinna być zakazane pod groźbą kary.

Byłam wczoraj na duuużej imprezie rodzinnej. Dostałam moc komplementów. Poczułam się naprawdę ladnie. Wróciłam do domu i słyszę od sąsiadki- "o matko aleś ty wielka" i tyle z mojego dobrego nastroju...
 
reklama
A tak z innej beczki :) właśnie skończyłam skrzyneczke wspomnień dla chrzesnicy.
 

Załączniki

  • 20180730_195144.jpg
    20180730_195144.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 95
Do góry