reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja cały dzień sprzątałam w domu na raty, odkurzalam pół pokoju a później leżałam , zdechnąć można..... dopiero niedawno zabrałam się za szybki obiad....spagetti bolonese ..... a teraz mój synuś zażyczył sobie ciasto z brzoskwiniami........ wiec pot po czole kapie , stopy bolą i spuchniete( co chwile wychodzę na taras i chłodze je w basenie) .... ale ciasto w piekarniku..... tylko kto teraz to posprząta....:baffled:....... mąż dziś ma kilka operacji, wróci na ciemna noc ... a ja czuje się zapocona, obślizgła jak meduza..... zaraz chyba klapne do wanny z zimna woda i przesiedze w niej do rana :rolleyes:
Oooo dobre określenie, tez sie czuje obslizgla meduza [emoji30]
 
reklama
Byłam wczoraj na duuużej imprezie rodzinnej. Dostałam moc komplementów. Poczułam się naprawdę ladnie. Wróciłam do domu i słyszę od sąsiadki- "o matko aleś ty wielka" i tyle z mojego dobrego nastroju...
Tez bylam ostatnio na imprezie rodzinnej i slyszalam ciagle cos o moim brzuchu jakby rodzina w zyciu ciężarnej nie widziala. Juz później powoli zaczęło mnie to wnerwiac... niby te "docinki" nie były niemile ale ciagle słyszeć teksty o brzuchu albo o tym jak mi wspolczuja teraz w te upaly i jeszcze z brzuchem to mialam dosc
 
Tez bylam ostatnio na imprezie rodzinnej i slyszalam ciagle cos o moim brzuchu jakby rodzina w zyciu ciężarnej nie widziala. Juz później powoli zaczęło mnie to wnerwiac... niby te "docinki" nie były niemile ale ciagle słyszeć teksty o brzuchu albo o tym jak mi wspolczuja teraz w te upaly i jeszcze z brzuchem to mialam dosc
A Ty masz już jakiś brzuch? :)
 
A Ty masz już jakiś brzuch? :)
Hehe mam mam.
Taki: (wybaczcie za syf w tle) [emoji3][emoji85]
received_2125021834425475.jpeg
 

Załączniki

  • received_2125021834425475.jpeg
    received_2125021834425475.jpeg
    92,5 KB · Wyświetleń: 351
Tez bylam ostatnio na imprezie rodzinnej i slyszalam ciagle cos o moim brzuchu jakby rodzina w zyciu ciężarnej nie widziala. Juz później powoli zaczęło mnie to wnerwiac... niby te "docinki" nie były niemile ale ciagle słyszeć teksty o brzuchu albo o tym jak mi wspolczuja teraz w te upaly i jeszcze z brzuchem to mialam dosc
Mnie tez zaczylo wkurzac jak wszyscy sie gapia na brzuch gdziekolwiek ide, jakby dinozaura zobaczyli.
 
reklama
Do góry