reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziękuję, ale na imprezie rodzinnej czulam sie jak małpa w zoo. Jakby ciężarnej nigdy nie widzieli [emoji58]

Rozumiem Cię doskonale. Mi najbardziej podobaly się miny ludzi po mojej odpowiedzi na to jak im mnie szkoda w te upaly. Ja z uśmiechem mówiłam,ze czuje się świetnie ale szkoda mi "cioci/wujka" bo wyglądają na zmęczonych. :D
 
To przepraszam jeszcze raz. Ja też szczupla nie jestem jeśli Cię to pocieszy. Ale z drugiej strony nie możesz się aż tak przejmować A przede wszystkim stresować! 3 kg to.moze być efekt zatrzymania wody w organizmie przy tych cholernych upalach. Nie używaj soli i pij baardzo dużo. Będziemy chudły po ciąży w expresie [emoji123]

no ja jestem po utracie 20kg ;) po porodzie biorę się z powrotem za siebie z zrzucę jeszcze 40!
 
Rozumiem Cię doskonale. Mi najbardziej podobaly się miny ludzi po mojej odpowiedzi na to jak im mnie szkoda w te upaly. Ja z uśmiechem mówiłam,ze czuje się świetnie ale szkoda mi "cioci/wujka" bo wyglądają na zmęczonych. :D
Podobnie odpowiadalam [emoji3] bo naprawdę nie ma to dla mnie różnicy czy jestem w ciazy czy nie, upal ten sam[emoji3]
 
Ja cały dzień sprzątałam w domu na raty, odkurzalam pół pokoju a później leżałam , zdechnąć można..... dopiero niedawno zabrałam się za szybki obiad....spagetti bolonese ..... a teraz mój synuś zażyczył sobie ciasto z brzoskwiniami........ wiec pot po czole kapie , stopy bolą i spuchniete( co chwile wychodzę na taras i chłodze je w basenie) .... ale ciasto w piekarniku..... tylko kto teraz to posprząta....:baffled:....... mąż dziś ma kilka operacji, wróci na ciemna noc ... a ja czuje się zapocona, obślizgła jak meduza..... zaraz chyba klapne do wanny z zimna woda i przesiedze w niej do rana :rolleyes:
Ja biorę chłodny prysznic 3-4 razy dziennie. Jestes dzielna z tym ciastem!
 
Moja rodzinka na imprezce od razu się rzuciła grupowo do głaskania brzucha [emoji15] Musiałam ich uświadomić, że to u mnie wywołuje silne skurcze i nie mogą tego niestety robić... Ale wiem, że mój brzuszek jest kuszący [emoji6] Taka piękna okrągła piłeczka.
 
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie jak to mówią. Podesłałam rozwiazanie, które jest pomocne dla każdego rodzica dziecka w wieku przedszkolnym i zostałam posądzona o spam :)
Nie dziw sie, tez mialam podobne skojarzenie, po przeczytaniu Twojego posta. Wyskoczylas jak filip z konopii i to jeszcze na watku dla przyszlych mam, ktore raczej nie mysla o przedszkolu.
 
reklama
Rozumiem Cię doskonale. Mi najbardziej podobaly się miny ludzi po mojej odpowiedzi na to jak im mnie szkoda w te upaly. Ja z uśmiechem mówiłam,ze czuje się świetnie ale szkoda mi "cioci/wujka" bo wyglądają na zmęczonych. :D
Jezuuuu kilka domow dalej mieszka taka babka, ktora za kazdym razem powtarza 'oj jak ja ci wspolczuje' 'oj jak mi cie szkoda'... kiedys jej powiem chyba, ze mi tez jej szkoda, bo na glowe jej padlo na stare lata...
 
Do góry