reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jeszcze nigdy nie uzylam takiej temp w mojej pralce, stad obawy, ale jak widac chyba niepotrzebne. W ogole, to dostalam fajna mate edukacyjna od znajomych, a tam na metce info,ze nie mozna jej prac. Nie wiem po co takie rzeczy dla dzieci produkuja...nie wyobrazam sobie nie prac tego chociazby przed pierwszym uzyciem.
Ja piore w pralce mimo tych zakazow i nic mi sie nie zniszczylo - ani mata, ani lezaczki, ani pluszaki. Tylko jak w srodku jest jakas elektronika, to oczywiscie nie. Dlatego np. łuk do maty, na ktorym jest zamontowana eleltroniczna karuzelka, mylam na dole prysznicem a na gorze juz tylko wilgotna szmatka.
 
reklama
Oooo żeszzzzz...
Wczoraj urodziła kuzynka mojego męża a termin miala na 23 sierpień :szok: w nocy wody jej poprostu odeszły, upał też pewnie mial na to wpływ.
Aż mnie ciarki przeszły jak sie dowiedziałam... tak narzekam że jeszcze tyle do rozwiązania zostało bo już mam delikatnie mówiąc dość a tu może być niespodzianka :szok: jakoś tego pod uwagę w ogóle nie brałam ale teraz... w dodatku z wyprawka to coś końca nie widać. Trzeba sprężyć dupsko i zamawiać bo czas leci. Żeby ten upał w końcu odpuścił i dał żyć to byłoby o wiele łatwiej :hmm: stopy i dłonie puchną, glowa paruje bo nawet ciężko myśleć w takiej temperaturze :crazy: ta nie moc jest straszna :baffled:
 
Bo my jesteśmy nie tylko mamy, ale i kobiety Więc chcemy czuć się piękne, a w ciąży zazwyczaj czujemy się inaczej (czujemy,). Ja właśnie wracam od babci: usłyszałam, że jestem strasznie gruba, a tu jeszcze 2 miesiące ;) to mówię, żeny sobie babcia wyobrazila jak bym wyglądała, gdybym nie była na diecie ;) cała ona, szczera do bólu :)
Hehe moja babcia wszystkim mówi jak to oni przytyli....A ona w formę ulana.... przynajmniej jest śmiesznie.
 
no taaaak :( może pamiętasz jak na początku lekarz powiedział że PANI NIE POWINNA PRZYTYĆ WCALE..... no i mam traumę.... ostatnio na wizycue jak była to miałam w sumie +2kg i lekarz mówiła ze waga stabilna, (ufff) ale jak tak dalej bede przybierała to az strach się bać! jeszcze minimum 10 tygodni!
Ty masz nadwagę??? Nie pamiętam a pojechałam w poście przed chwilą że panikujesz jak tak to przepraszam A jak nie masz to się nie przejmuj 3 kg !!!!
 
Na mojej macie też tak było ale ja nalalam gorącej wody do wanny nasypalam kupę proszku i wypralam. Elementy ruchome przyczepiane, wrzuciłam do pralki :-)



Ja jeszcze nigdy nie uzylam takiej temp w mojej pralce, stad obawy, ale jak widac chyba niepotrzebne. W ogole, to dostalam fajna mate edukacyjna od znajomych, a tam na metce info,ze nie mozna jej prac. Nie wiem po co takie rzeczy dla dzieci produkuja...nie wyobrazam sobie nie prac tego chociazby przed pierwszym uzyciem.
 
Bo my jesteśmy nie tylko mamy, ale i kobiety Więc chcemy czuć się piękne, a w ciąży zazwyczaj czujemy się inaczej (czujemy,). Ja właśnie wracam od babci: usłyszałam, że jestem strasznie gruba, a tu jeszcze 2 miesiące ;) to mówię, żeny sobie babcia wyobrazila jak bym wyglądała, gdybym nie była na diecie ;) cała ona, szczera do bólu :)

Ja tez od ciotki i babci słyszę ze pewnie szybciej urodzę bo brzuch mam ogromny... idealne słowa dla kobiety, która sama czuje się jak słonica- zamiast pocieszyć to dołują. Na poprawę samopoczucia na pewno to dobrze nie wpływa. No ale cóż, byle do października [emoji6]
 
Ja tez od ciotki i babci słyszę ze pewnie szybciej urodzę bo brzuch mam ogromny... idealne słowa dla kobiety, która sama czuje się jak słonica- zamiast pocieszyć to dołują. Na poprawę samopoczucia na pewno to dobrze nie wpływa. No ale cóż, byle do października [emoji6]
Dokładnie, byle do października [emoji47][emoji19][emoji173]
 
reklama
Do góry