reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja jeszcze nigdy nie uzylam takiej temp w mojej pralce, stad obawy, ale jak widac chyba niepotrzebne. W ogole, to dostalam fajna mate edukacyjna od znajomych, a tam na metce info,ze nie mozna jej prac. Nie wiem po co takie rzeczy dla dzieci produkuja...nie wyobrazam sobie nie prac tego chociazby przed pierwszym uzyciem.
Ale ogólnie nie można prac czy tylko mechanicznie? Bo jak w ogóle, nawet ręcznie, to faktycznie bez sensu :/
 
reklama
Ale ogólnie nie można prac czy tylko mechanicznie? Bo jak w ogóle, nawet ręcznie, to faktycznie bez sensu :/
Wyglada na to, ze w ogole ma nie miec stycznosci z woda. Choc nie wiem czemu bo spod tej maty to taki zwykly materialowy kocyk. Takze zwroccie uwage na takie rzeczy przy zakupach.
P80730-172422.jpg
P80730-172404.jpg
 

Załączniki

  • P80730-172422.jpg
    P80730-172422.jpg
    50,4 KB · Wyświetleń: 416
  • P80730-172404.jpg
    P80730-172404.jpg
    98,4 KB · Wyświetleń: 419
No właśnie ja panicznie boje się tej 7 z przodu. Niestety przyszedł czas, że zaczynam się oswajac z myślą, że mnie to nie minie. Trudno... za 2 miesiące będę działać. Teraz staram się cieszyć maluszkiem w brzuchu. Ale wiecie co... myślałam, że ta radość przyjdzie mi tak naturalnie,a ja tu myślę o wielkim tyłku, celululicie, o tym,ze jednak w szczupłym wydaniu czulam się lepiej.
Bo my jesteśmy nie tylko mamy, ale i kobiety Więc chcemy czuć się piękne, a w ciąży zazwyczaj czujemy się inaczej (czujemy,). Ja właśnie wracam od babci: usłyszałam, że jestem strasznie gruba, a tu jeszcze 2 miesiące ;) to mówię, żeny sobie babcia wyobrazila jak bym wyglądała, gdybym nie była na diecie ;) cała ona, szczera do bólu :)
 
Uwaga Mamy! :D Mam lekarstwo na rodzicielską sklerozę :D Zapisałam córkę do przedszkola, które ma system (aplikację na telefon ) kidme, jako rodzice dostaliśmy już do niego dostęp, jestem zachwycona! Dostaję powiadomienia na telefon że czas zapłacić za przedszkole, że jest organizowany wyjazd, teatrzyk, balik, dzień marchewki czy najróżniejsze wydarzenia. Nauczycielki wysyłają mi zdjęcia grupy z wyjazdów, wszystkie dokumenty potrzebne, menu itd. Sama w domu w aplikacji mogę dodawać pomiary, np. wzrost i wagę dziecka, widzę co jadlo i mam dostęp do tematów zajęć. Poleciłam moje przedszkole koleżance i okazało się , że w jej przedszkolu od września wprowadzają to też. Drogie mamy, jest to tak super rozwiązanie, że polecam Wam pogadać o tym z dyrekcją, podsyłam Wam stronkę www.kidme.pl ( podobno może mieć to każde przedszkole, z każdej miejscowości ). Jako rodzic, naprawdę uważam że jest to bardzo przydatne, bo wszystko mam pod ręką i już o niczym nie zapomnę


Świetnie. Proponuję umówić się z kolezanką na kawkę i przedyskutowac.
Tu nie bardzo.
 
Bo my jesteśmy nie tylko mamy, ale i kobiety Więc chcemy czuć się piękne, a w ciąży zazwyczaj czujemy się inaczej (czujemy,). Ja właśnie wracam od babci: usłyszałam, że jestem strasznie gruba, a tu jeszcze 2 miesiące ;) to mówię, żeny sobie babcia wyobrazila jak bym wyglądała, gdybym nie była na diecie ;) cała ona, szczera do bólu :)
A ja to mam dzisiaj w tyle jak wyglądam :) nieumalowana, nieuczesana poszłam na mini zakupy bo w lodówce było światło. Czuję się jak kupa i za pewne tak wyglądam. Nie mam czym oddychać, na prawdę tak jakby tlenu w powietrzu nie było, nie mam siły i marzę by na dworze było -10. Od rana leżę i nie mam siły się podnieść :(
 
reklama
Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie jak to mówią. Podesłałam rozwiazanie, które jest pomocne dla każdego rodzica dziecka w wieku przedszkolnym i zostałam posądzona o spam :)
Wiesz, bardzo latwo wejsc w twoj profil i sprawdzic gdzie i co pisalas [emoji23] masz chyba jedna formulke, ktora wlepiasz wszedzie [emoji23] spam widac golym okiem :) a wlepianie komus opini-nie lubie tego, jest dziecinne [emoji23]
 
Do góry