reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

O Matko... Ja nie cierpię takich akcji, zawsze byłam uczciwa względem klientów. Paczki z opóźnieniem wysłałam dwa razy - przez brak prądu na poczcie [emoji23]
Dlatego też świadomie zrezygnowałam z kontaktu z klientem, chyba, że była to rozmowa na temat 'co wybrać', ale obsługa jako tako się nie chciałam zajmować jak tylko wyczaiłam jak ta 'firma' funkcjonuje. A jak już na prawdę szły przekręty na grubo, to nawet ostrzegałam klientów i odsyłałam do konkurencji... Choxiaz nie powinnam tego robić. Ale czułam się bardziej zobowiązana wobec ludzi, którzy grube tysiące zostawiali w tej firmie niż wobec szefowej, która wszystkich miała za nic.
 
reklama
odpisali mi TO SAMO, widać że mają w wordzie zapisane swoje wypowiedzi i robią KOPIUJ - WKLEJ, chyba normalka u nich złość klientów, jak paczki jutro nie będzie to będzie spór, kurde nie lubię takich akcji....
 
odpisali mi TO SAMO, widać że mają w wordzie zapisane swoje wypowiedzi i robią KOPIUJ - WKLEJ, chyba normalka u nich złość klientów, jak paczki jutro nie będzie to będzie spór, kurde nie lubię takich akcji....
Niestety firma firmie nierówna :/ współczuję przeżyć. Aż sprawdziłam gdzie ja robiłam zakupy wyprawkowe dla synka, zamawialam z as_planeta_pl. Dla córki jeszcze nie zamawialam bo nie będzie tego dużo, brakuje mi tylko kilka drobiazgów.
 
To jak jeszcze dojdzie do tego, że ma strasznie fajną żonę, ktorej nie chce stracić to już będzie pełnia szczęścia
Jeszcze ja muszę w to uwierzyć i będzie sukces [emoji6] On doszedł do tego na szczęście, że tylko mnie naprawdę kocha. Nie walczył, bo stwierdził, że jest dupkiem i egoistą i będę szczęśliwsza bez niego. Ale ja doszłam do tego, że nie będę.
Po tym poronieniu w zeszłym roku i ja byłam okropną żoną i on mężem... Każde z nas strasznie to przeżyło, ale osobno. Nie razem. I zupełnie się oddaliliśmy od siebie. Oczywiście to on dał ciała i okazał się egoistą i dużym dzieckiem, ale dopiero teraz uczymy się ze sobą rozmawiać o tym czego obydwoje potrzebujemy. Wychodzi na to, że nie potrafiliśmy tego nigdy robić.
 
Tyle godzin !! Matko tosz to medal powinni dawać !
Chyba i Szalona miała też tak pod górkę przy pierwszym z tego co pamiętam.
Nie no kobieta to jednak potrafi.
Oj wydaje się, że na pewno ruch ma wpływ.
A jesteś teraz o wiele aktywniejsza.
Ja też np wydlużam sobie spacery. 3 długie spacery w ciągu dnia obowiązkowe.
Dwa w dzień po cieniu chodzę. Mam lasek blisko.
A po zachodzie słońca też wyruszam na dłuższy. Suma sumarum 2, 3 godzinki około. Zależy od samopoczucia. Dziennie. Na spokojnie. Bez szaleństw. Bo wiadomo w te pogodę to nie poszalejesz . Trzeba uważać.
Z pieskiem to fajnie. Miszka zadowolona.
W domu to tyle o ile co zrobię. Tak żeby był porządek w miarę i co zjeść.
A tak to leżę.

Taaaaa....zle go wspominam.. nie dosc ze tyle sie wymeczylam przed to na.koniec cc... bolalo przed..w trakcie i po porodzie... takie prawie 2 w 1... ale zazwyczaj dziewczynom szybciej idzie i nie konczy sie cc

Mąz do pracy pojechal... ja za 2h po syna do przedszkola musze iść......jest tak gorąco..ze przejscie 1km to jakos wyczyn będzie :/

Kupilam w biedronce ta bańkę dmuchana dla dzieci... otwieram w domu przy malym..a ona pęknięta :( dziecko w ryk....

Jezeli chodzi o imię to maż chce Bartosza a nie Bartłomieja... bo Bartek jest od bartosza a nie bartlomieja.... yyyyy...
Filipa to na starcie skreslił...
Więc poki co będzie walka
Bartosz kontra Bartłomiej...

Zjadlam łososia ze szpinakiem i ziemniakami.. aaaale pychota... a potem trufle :)
 
reklama
Do góry