reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ale nie mam czego zrobić ksero stąd pomysł z fakturą.

u mnie drukarka to podstawa pracy :D
@Mamisia83 tak jak pisałam wyżej, dziś napisali że paczka dopiero czeka na kuriera, a wczoraj napisali że paczka wysłana, coś mi tu "śmierdzi".... na pewno jak już dojdzie to nagram rozpakowywanie by nie było niedomówień, w każdym razie kontakt z nimi jest naprawdę bardzo utrudniony...

@sandralevv93 zobacze co mi jeszcze odpiszą.... wiesz, no jednak te ponad 800zł to sporo kasy, więc naprawdę się stresuję...
 
Spokojnie, pewnie się pomylili i zły nr przesyłki wprowadzili. Pewnie na dniach dojdzie.

no wiesz, mieszkam na drugim końcu miasta, chcoałam osobiści epodjechać, ale nie.... no cóż, gdyby to faktycznie wysłali to otrzymałam meila albo sms, jak pisałam wyżej, nie wysłali, tak czy siak czymkolwiek by nie wysłali to miałabym na 100000% na drugi dzień u siebie a tu takie akcje... siedze jak cep w domu i czekam a tu du*a....
 
Co do nauczycieli...
Moja mama jest takowym z 30-letnim stażem i mówi od wielu lat,że ten zawód stworzony jest dla kobiet z rodzinami bo naprawdę sporo wolnego jest.
Jednak trzeba mieć na uwadze,że zarobki są mocno średnie i jak ktoś kiedyś zaczął być nauczycielem to ok..teraz jest sporo gorzej. No i również trzeba się ciągle doksztalcac,zdobywać stopnie....

Ja w swojej pracy zawodowej badalam nauczycieli i kurcze,no kiepsko było. Nie wszyscy rzecz jasna,ale często w opinii podkreslalam,ze dyrektor placówki powinien zwrócić szczególną uwagę na takową osobę. Raz mi się zdarzylo bardzo negatywną opinię napisać i wrecz odsunąć osobne od pracy z dziećmi i młodzieżą.
 
no wiesz, mieszkam na drugim końcu miasta, chcoałam osobiści epodjechać, ale nie.... no cóż, gdyby to faktycznie wysłali to otrzymałam meila albo sms, jak pisałam wyżej, nie wysłali, tak czy siak czymkolwiek by nie wysłali to miałabym na 100000% na drugi dzień u siebie a tu takie akcje... siedze jak cep w domu i czekam a tu du*a....
Jeśli jest to firma działająca tylko przez allegro/Internet i nie ma kasy fiskalnej, to nie można odbierać produktów osobiście :) spokojnie, tam też sa ludzie, po prostu automat wysłał powiadomienie, pewnie przez przypadek zostało klikniete. Na pewno otrzymasz paczkę, gdyby coś było nie tak zawsze można złożyć reklamację. Ja zajmuje się sprzedażą na allegro i wiem ze przy dużej ilości zamówień moze sie jakiś błąd ludzki przydarzyć :D
 
Jeśli jest to firma działająca tylko przez allegro/Internet i nie ma kasy fiskalnej, to nie można odbierać produktów osobiście :) spokojnie, tam też sa ludzie, po prostu automat wysłał powiadomienie, pewnie przez przypadek zostało klikniete. Na pewno otrzymasz paczkę, gdyby coś było nie tak zawsze można złożyć reklamację. Ja zajmuje się sprzedażą na allegro i wiem ze przy dużej ilości zamówień moze sie jakiś błąd ludzki przydarzyć :D

no wiesz, nie sądzę by nie nie mieli kasy fiskalnej, za duże obroty, a wiem bo sama prowadzę sprzedaż internetową (akurat rzadko allegro), po 2 miesiącach od założenia działalności musiałam zakupić kasę fiskalną więc co nieco wiem na ten temat, ale na jakich oni zasadach pracują - nie wiem, w każdym razie już teraz mogę napisać że jestem bardzo niezadowolona z zakupów u nich, nie zmienia to faktu że z towaru który sprzedają mogę być zachwycona, ale takie traktowanie klientów jest naprawdę niesmaczne....
 
u mnie drukarka to podstawa pracy :D
@Mamisia83 tak jak pisałam wyżej, dziś napisali że paczka dopiero czeka na kuriera, a wczoraj napisali że paczka wysłana, coś mi tu "śmierdzi".... na pewno jak już dojdzie to nagram rozpakowywanie by nie było niedomówień, w każdym razie kontakt z nimi jest naprawdę bardzo utrudniony...

@sandralevv93 zobacze co mi jeszcze odpiszą.... wiesz, no jednak te ponad 800zł to sporo kasy, więc naprawdę się stresuję...
Ja nawet maili do nich nie pisalam tylko odrazu spor i tam z nimi pisalam. Od razu wszystko bylo jasne :)
 
reklama
To fajnie , spoko ;)
@monami A ja pomyslalam: Matko! To bardzo duzo. Za duzo, jesli ma sie w perspektywie prace do ok. 65 roku zycia z grupami 20-osobowymi.

Moj syn teraz idzie do szkoly. Na pewno nie raz pomysle o jego nauczycielach, ze sa okropni, ale wg mnie praca jest trudna i zle wynagradzana - nie tylko w sensie pensji na tle innych zawodow, ale tez calej atmosfery w srodowisku szkolnym. Owszem, wkurza mnie biadolenie jak to oni maja ciężko, ale zarzucanie nauczycielom, ze maja duzo wolnego jest bardzo niesprawiedliwe.
 
Do góry