reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

To jest dla mnie promyk nadziei [emoji3] moja siostra jest sama. Chociaż znając naszego Księżulka i tak będzie problem. Ale może znajdę innego bardziej życiowego. W sumie są takie czasy że nie tak łatwo o chrzestnych. Bo teraz rozwody, nieślubne związki i dzieci to normalne. Kościół też by mógł iść z biegiem czasu zwłaszcza że sam Papież chrzci nie ślubne dzieci i namawia do tego.
I tu jest sedno. Papież Franciszek jest wzorem....inni powinni go naśladować i nie rozumiem tym bardziej dlaczego i skąd biorą się parafie tak zawzięte i zachłanne [emoji32][emoji32][emoji32]
 
reklama
Nam powiedzial, ze rozwodnik nie moze byc, jesli nie ma rozwodu koscielnego
Ale tak na chłopski rozum. Jeśli bierzesz rozwód. To po prostu wam się nie układa, a to nie grzech. Grzechem jest zdrada czyli wg kościoła jeśli rozwodów zaczyna mieć partnera. Rozwiedziona osoba może nawet na mszy brać komunie (np moja mama) ale dopóki z nikim nie była.
A jak ktoś nie ma formalnego malzensta tylko są ze sobą 10 czy ile lat i jednak to nie to to taka osoba po rozstaniu może wziąć opłatek, być chrzestnym bo przecież jest sama. Jak na razie zawsze spotykalam się z takim samym interpretowaniem tego "statusu". Rozwodka może wszystko dopóki nie zacznie mieć partnera (seksualnego)
 
@Szalona 29 Ta firma sprzedaje też łóżka przez Internet? Jeśli tak, to rzuć linkiem, proszę. Drewno jest bez sęków?
Tak ja sama przez internet zamawialam... sasiadka tez... w tym tygodniu ma dostawe...
Ja dostalam drewno bez sekow.. bez dziur...i wyrzlobien....zadowolona jestem...
Maja duzo modeli i 15 kolorow do wyboru....
Latwo sie sklada... 2~3 tg czekania...materace tez maja..
Ale do 2 metrowego lozka my domawialismy łącznie 6 szczebelkow..( oni daja 10...na stelaz..a my po 12 zamontowalismy...bo to chlopaki).. no i barierki na to wysuwane tez domawialismy.....
I wazne dla mnie byly pionowe deseczki w barierkach a nie poziome...
....( do tesiow do domu zamowilisy rok temu....innej firmy łóżko pietrowe.... i masakra...szczebelki cienkie... jak siadlam..maz kazal szybko wstawac bo sie tak szczebelki wyginaly.. ( wazylam 55 kg)
....a dzieci wiadomo ze beda szalec na lozku...a nie grzecznie lezec.... a drugi minus ze przez poziome deski w barierkach dziecko sie przeturla !!!!!... wiec tam bedziemy musieli cos kombinowac..... ) ale u tesciow. Raz w roku jestesmy... no lozko malo solidne ...

A z tego jestem bardzo zadowolona...
Firma Lano meble.... darmowy kontakt..szybko oddzwaniaja sami...
Link do: Łóżko piętrowe ANATOL
Ja bralam to.... a sasiadka dla 2 dzieci brala z barierkami...wiec jeszcze nie wiem
 
Ostatnia edycja:
U nas sloooonce i slooonce... gorąco coraz bardziej... od 4 rano ma padac....i caly jutrzejszy dzien....​

Co do łóżka moje chlopaki maja 1 pokoj wspolny...
Do tej pory 3.5 latek spal w lozku takie jak u was 70x 140..takie autko z materacem gryczano- kokosowym
Zobacz załącznik 878061
.a 1.5 roczniak w lozeczku ze szczebelkami....
ale bedzoe 3 syn..
wiec on dostanie lozko ze szczebelkami... a chlopakom wczoraj skonczylismy skladac łóżko piętrowe kupilismy wymiar 90x200 na lata ma starczyc :)
Gruuube dechy... stelaz solidny.. mąż stanal na 1 desce...i sie nawet nie wygiela.
...domowilam jeszcze 1 barierke.... wiec beda 3 barierki przekladane gdzie chce... i jak chce...
2 szuflady na sam dół jeszcze sa w zestawie
Materace pianka z kokosem....a pianka grubsza 15cm
Na razie 2 starszych braci bedzie spac razem na dolnych lozkach a góra nie bedzie uzytkowana...
Zobacz załącznik 878063

@Szalona 29 bardzo dobry wybór :)
Ja takie same łóżko piętrowe z braku miejsca ( mieszkalam w bloku) zakupiłam córce gdy miała 3 lata .Na dole spałam ja z młodsza córka. Łóżko nam bardzo długo służyło, generalnie do zeszłego roku , czyli 10 lat. Teraz mieszkamy w nowym domu i dziewczyny mają swoje pokoje, ale jeśli ktoś chce zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu to super sprawa takie łóżko ;)
 
reklama
Szuflady sa,... barierki mozna przekładać :)

Okazuje sie ze nie dowiezli mi 1 barierki, a ja ja juz zzamowilam i zaplacilam, wiec bez problemu dowiozą
P_20180716_133152.jpg
 

Załączniki

  • P_20180716_133152.jpg
    P_20180716_133152.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 357
Do góry