reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Melduję co tam słychać u nas. Wczoraj wypisali nas do domu. Jeszcze do piątku muszę brać antybiotyk. Ostatecznie okazało się że mam wysokie crp 16 i białko w moczu dlatego dostawalam amotaks dozylnie. Wczoraj powtórzono mi badania. Na szczęście crp spadło do 7. Mam tez juz odstawic acard. Przełożyłam też wizytę u gina bo to bezsensu powtarzać badania gdy jeszcze nieskończylam brać antybiotyku. Idę do niego 27 lipca A 6 sierpnia będę miała trzecie badania prenatalne.
Przez cały pobyt w szpitalu często siedziałam przy drzwiach oddziału polozniczego i patrzyłam jak te mamusie pchają te dzidziusie w tych plastikowych kubelkach. Już też bym tak chciała. Jeszcze tylko 69 dni [emoji6]
 
reklama
Melduję co tam słychać u nas. Wczoraj wypisali nas do domu. Jeszcze do piątku muszę brać antybiotyk. Ostatecznie okazało się że mam wysokie crp 16 i białko w moczu dlatego dostawalam amotaks dozylnie. Wczoraj powtórzono mi badania. Na szczęście crp spadło do 7. Mam tez juz odstawic acard. Przełożyłam też wizytę u gina bo to bezsensu powtarzać badania gdy jeszcze nieskończylam brać antybiotyku. Idę do niego 27 lipca A 6 sierpnia będę miała trzecie badania prenatalne.
Przez cały pobyt w szpitalu często siedziałam przy drzwiach oddziału polozniczego i patrzyłam jak te mamusie pchają te dzidziusie w tych plastikowych kubelkach. Już też bym tak chciała. Jeszcze tylko 69 dni [emoji6]


@Otoona Cieszę się, że wszystko dobrze jest :-)
Białko w moczu jeszcze masz?
Acard masz odstawić ze względu na zbliżający się poród ?
Matko 69 dni ! To zaraz. Zleci jak nie wiem..
O kurde my naprawdę bliżej niż dalej :-))))
 
@Otoona Cieszę się, że wszystko dobrze jest :-)
Białko w moczu jeszcze masz?
Acard masz odstawić ze względu na zbliżający się poród ?
Matko 69 dni ! To zaraz. Zleci jak nie wiem..
O kurde my naprawdę bliżej niż dalej :-))))
Białka już nie mam ale jeszcze te crp trzeba obniżyć. Acard mam odstawić z powodu tego że miałam już zbyt mocno rozrzedzona krew i przez to pojawiło się to jedno razowe plamienie A wcześniej czasami brązowy śluz.
Biegnie ten czas bardzo szybko.... za chwilę będziemy pakować torby do szpitala .
 
Patrze teraz że na wyniku USG mam wpisany stopien dojrzałości łożyska II/III. Kurcze, III to tuż przed porodem powinien być :( Za tydzień ide do swojego lekarza, ciekawe co on na to. Troche sie wystraszyłam.
 
Patrze teraz że na wyniku USG mam wpisany stopien dojrzałości łożyska II/III. Kurcze, III to tuż przed porodem powinien być :( Za tydzień ide do swojego lekarza, ciekawe co on na to. Troche sie wystraszyłam.
Mnie tak jeden z lekarzy straszył starym łożyskiem w pierwszej ciąży, inny mówił, że to głupoty jakieś. Urodziłam spontanicznie dokładnie w terminie, syn wielkościowo w normie, 10 punktów, łożysko na oko było OK.
 
Mnie tak jeden z lekarzy straszył starym łożyskiem w pierwszej ciąży, inny mówił, że to głupoty jakieś. Urodziłam spontanicznie dokładnie w terminie, syn wielkościowo w normie, 10 punktów, łożysko na oko było OK.
o, widzisz, czyli może być wszystko ok...:) I tego się bede trzymać w takim razie, czekam na swoje 10 punktów za conajmniej 70 dni ;)
 
Patrze teraz że na wyniku USG mam wpisany stopien dojrzałości łożyska II/III. Kurcze, III to tuż przed porodem powinien być :( Za tydzień ide do swojego lekarza, ciekawe co on na to. Troche sie wystraszyłam.
Spokojnie, moze tak jak @vihrea pisze, okaze sie ze to tylko opinia tego konkretnego lekarza. Nikt nie jest nieomylny. Wazne ze dzidzia ladnie rosnie. :*

Edit. Hueh gapa, mialam przywolac @aspekt :p
 
reklama
Do góry