reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Tak ja sama przez internet zamawialam... sasiadka tez... w tym tygodniu ma dostawe...
Ja dostalam drewno bez sekow.. bez dziur...i wyrzlobien....zadowolona jestem...
Maja duzo modeli i 15 kolorow do wyboru....
Latwo sie sklada... 2~3 tg czekania...materace tez maja..
Ale do 2 metrowego lozka my domawialismy łącznie 6 szczebelkow..( oni daja 10...na stelaz..a my po 12 zamontowalismy...bo to chlopaki).. no i barierki na to wysuwane tez domawialismy.....
I wazne dla mnie byly pionowe deseczki w barierkach a nie poziome...
....( do tesiow do domu zamowilisy rok temu....innej firmy łóżko pietrowe.... i masakra...szczebelki cienkie... jak siadlam..maz kazal szybko wstawac bo sie tak szczebelki wyginaly.. ( wazylam 55 kg)
....a dzieci wiadomo ze beda szalec na lozku...a nie grzecznie lezec.... a drugi minus ze przez poziome deski w barierkach dziecko sie przeturla !!!!!... wiec tam bedziemy musieli cos kombinowac..... ) ale u tesciow. Raz w roku jestesmy... no lozko malo solidne ...

A z tego jestem bardzo zadowolona...
Firma Lano meble.... darmowy kontakt..szybko oddzwaniaja sami...
Link do: Łóżko piętrowe ANATOL
Ja bralam to.... a sasiadka dla 2 dzieci brala z barierkami...wiec jeszcze nie wiem
Piekne to lozko. A da sie w razie czego to dolne ustawic osobno? Czy musza być skrecone ze soba?

Edit. Tzn to co jest chowane.
 
reklama
Piekne to lozko. A da sie w razie czego to dolne ustawic osobno? Czy musza być skrecone ze soba?
Wszystkie 3 moga byc osobno !!
Dolne moze calkiem wyjechac do innego pokoju.. i dookola mozna je obarierkowac...albo w polowie... wedle życzenia...
A góre mozna sciagnac i postawic tez w innym pokoju...
jest na grubych kolkach wbite jedno w drugie...
Barfzo stabilne to jest
1531743276134-1823065261.jpg
 

Załączniki

  • 1531743276134-1823065261.jpg
    1531743276134-1823065261.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 401
Ostatnia edycja:
@Szalona 29 bardzo dobry wybór :)
Ja takie same łóżko piętrowe z braku miejsca ( mieszkalam w bloku) zakupiłam córce gdy miała 3 lata .Na dole spałam ja z młodsza córka. Łóżko nam bardzo długo służyło, generalnie do zeszłego roku , czyli 10 lat. Teraz mieszkamy w nowym domu i dziewczyny mają swoje pokoje, ale jeśli ktoś chce zaoszczędzić miejsce w mieszkaniu to super sprawa takie łóżko ;)
Jak kupimy dom... niewykluczam..to jest opcja rozmontowania.na 3 osobne łóżka...ale pewnie nowy dom..nowa aranzacja..to i nowe lozka...albo stac nas nie bedzoe na samym poczatku na nowe...to wtedy mamy opcje..bo sa na prawde solidne grube dechy..nie do zajechania... .kiedys.jedynie pomyslimy o wymianie materacow.... bo co iles lat sie powinno pewnie wymienic

Chyba ze panny zaczna sprowadzac na.noclegi do pokojów..to ...... yyy.w salonie kanapa rozkladana bedzie haha :)
( moja tesciowa mocno wierzaca i przezyc nie mogla ze spalam z jej synem w pokoju juz na 1 wizycie... a dowiedzielismy sie od sióstr po 3 latach dopiero ....ze tak przezywala)

Ale chlopaki szybko rosna... wiec od razu 2 metry... i na.90 :)

Pewnie nie jedna noc tam spedze :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam po córce materac grypa kokos w piwnicy. Teraz się zastanawiam jak sprawdzić czy tam nie ma robali
Właściwie kazde dziecko powinno miec swoj materac niewazne czy sa w nim robale czy nie. Po prostu tak jest najzdrowiej dla kregoslupa. Tak samo jak nie powinno sie zakladac dziecku odziedziczonych bucikow (mowa o chodzacym dziecku).
 
Właściwie kazde dziecko powinno miec swoj materac niewazne czy sa w nim robale czy nie. Po prostu tak jest najzdrowiej dla kregoslupa. Tak samo jak nie powinno sie zakladac dziecku odziedziczonych bucikow (mowa o chodzacym dziecku).
Tak, tak ja wiem. Tylko to jest prawie nowy materac... Mała spała na nim kilka razy jak się urodziła, a tak lądowała w łóżku z nami.
Stanie na tym ze kupimy nowy. Chociaż jest zabezpieczony to jakoś historie o tych robalach przekonały mnie żeby go wywalić.
 
Wróciłam z 3ciego usg. Kawał bobasa już jest, bo 1,3kg:) to co myslalam, ze jest kopiącymi nóżkami okazało się zwykłym wypinaniem tyłka :D Niby wszystko w normie, ale zwróciła uwage na to, że łożysko się troche za szybko starzeje i że za pare tyg trzeba będzie je znowu skontrolować. Także teraz dziewczyny - byle jak najdłużej te nasze maluchy siedziały w brzuchu...:)
 
Wróciłam z 3ciego usg. Kawał bobasa już jest, bo 1,3kg:) to co myslalam, ze jest kopiącymi nóżkami okazało się zwykłym wypinaniem tyłka :D Niby wszystko w normie, ale zwróciła uwage na to, że łożysko się troche za szybko starzeje i że za pare tyg trzeba będzie je znowu skontrolować. Także teraz dziewczyny - byle jak najdłużej te nasze maluchy siedziały w brzuchu...:)
Super że wszystko jest dobrze [emoji4].
 
Jesli chodzi o materac, to ja rozumiem, dla wiekszego malucha kupic nowy, ale ja np kupilam używane łóżeczko z materacem piankowym i zostawie ten materac, jest gładziutki i pachnący.I tak wiekszosc noworodków z tego co widze kończy w łóżku rodziców na wygniecionym materacu a nie na swoim nowiutkim koko-lateksie ;)
 
reklama
Tak, tak ja wiem. Tylko to jest prawie nowy materac... Mała spała na nim kilka razy jak się urodziła, a tak lądowała w łóżku z nami.
Stanie na tym ze kupimy nowy. Chociaż jest zabezpieczony to jakoś historie o tych robalach przekonały mnie żeby go wywalić.
Ano taki "niespany" to co innego, ale tak jak piszesz wizja robalowa w srodku mnie odstrecza.
 
Do góry