reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mieszkam za granica nie moge wrocic do rodziny do Polski ze wzgledow prawnych na to pierwsze dziecko.... takze jestem tu sama ale rodzina wspiera mnie mimo wszystko na odleglosc
Oj to rzeczywiście nie masz lekko. Dobrze że masz wsparcie w rodzinie to bardzo ważne. Mam znajomą w podobnej sytuacji. Ma dziecko z Biegiem i też nie może wrócić do PL. Tzn ona może tylko bez dziecka.
 
Ktoś czyta blog mamyginekolog ? Ostatnio dała o pozycji spania posta....i że od leżenia tylko na lewym boku dziecko może mieć asymetrię... Że najlepiej spać i lewy i prawy bok....

A od 35+ TC unikać spania na plecach...

Sama nie wiem kto ma rację , mój ginekolog mówi że najlepiej na lewym w necie też tak piszą .

W sumie zauważyłam że jak leżę na prawym boku bo synek mocno kopię jakby mówił Że mu tak nie wygodnie !!! :eek::surprised:

A u Was jak ?
 
Cześć ja się melduje ze umarłam ale przeżyłam:happy2:.... po dwóch dniach umierania dziś wstałam z lozka..... jednak te dziecięce wirusy to jakiś armagedon, pracując w takim syfie przez wiele lat nigdy takiego czegoś nie doświadczyłam, a tu proszę mój własny synek mnie tak poczęstował..... oby już tylko lepiej ;)
Cieszę się że już Ci lepiej! Zdrówka życzę! A powiedz czy wy się decydowaliscie na pobranie krwi pępowinowej? Ciekawa jestem Twojego zdania na ten temat a nie dopotrzylam się tu Twojej opinii.
 
Ostatnio też gozej się czuje , raz na ile mnie coś pochwa boli/ kloje ( nie jakoś bardzo i nie często ) ale się trafia . Brzuszek pobolewa jak dłużej siedzę a nie leżę... Dalej mam uczucie że synek ciśnie i pcha się w dół ... Ciekawe jak tam szyjka się trzyma .... Wizyta dopiero 24 go we wtorek...
 
Elodie z Aliexpress.sa absolutnie cudowne.
A tak poza tym z welenka też są fajne bo cieplutkie
Tak. Ja kupiłam. Wstawialam fotki.
received_1767076120067739.jpeg
 

Załączniki

  • received_1767076120067739.jpeg
    received_1767076120067739.jpeg
    42,9 KB · Wyświetleń: 329
Ktoś czyta blog mamyginekolog ? Ostatnio dała o pozycji spania posta....i że od leżenia tylko na lewym boku dziecko może mieć asymetrię... Że najlepiej spać i lewy i prawy bok....

A od 35+ TC unikać spania na plecach...

Sama nie wiem kto ma rację , mój ginekolog mówi że najlepiej na lewym w necie też tak piszą .

W sumie zauważyłam że jak leżę na prawym boku bo synek mocno kopię jakby mówił Że mu tak nie wygodnie !!! :eek::surprised:

A u Was jak ?

Ja śpię różnie jak mi wygodnie.Nawet na brzuchu, robię sobie tylko takie gniazdko żeby dzidziusia nie gnieść.
 
Ktoś czyta blog mamyginekolog ? Ostatnio dała o pozycji spania posta....i że od leżenia tylko na lewym boku dziecko może mieć asymetrię... Że najlepiej spać i lewy i prawy bok....

A od 35+ TC unikać spania na plecach...

Sama nie wiem kto ma rację , mój ginekolog mówi że najlepiej na lewym w necie też tak piszą .

W sumie zauważyłam że jak leżę na prawym boku bo synek mocno kopię jakby mówił Że mu tak nie wygodnie !!! :eek::surprised:

A u Was jak ?

Ja zasypiam na lewym (tak zasypialam tez przed ciążą) a budzę się często na plecach albo na boku prawym. Wychodze z założenia,że kiedyś kobiety nie miały o tym pojęcia i spaly tak jak im (i dzieciom) było wygodnie. Wiec ja robie tak samo. :)
 
reklama
Ktoś czyta blog mamyginekolog ? Ostatnio dała o pozycji spania posta....i że od leżenia tylko na lewym boku dziecko może mieć asymetrię... Że najlepiej spać i lewy i prawy bok....

A od 35+ TC unikać spania na plecach...

Sama nie wiem kto ma rację , mój ginekolog mówi że najlepiej na lewym w necie też tak piszą .

W sumie zauważyłam że jak leżę na prawym boku bo synek mocno kopię jakby mówił Że mu tak nie wygodnie !!! :eek::surprised:

A u Was jak ?
Śpisz po prostu tak jak ci wygodnie. Organizm sam cię poinformuje jeśli będzie uciekają żyła. Będzie ci nie wygodnie :) o to mamieginekolog chodziło. Ja w pierwszej ciąży obsesyjnie od początku spałam na lewym. Po 6 miesiącach płakałam z bólu miednicy bo ileż można obciążać jedną stronę ciała. Trzeba znaleźć złoty środek.
 
Do góry