reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć ja się melduje ze umarłam ale przeżyłam:happy2:.... po dwóch dniach umierania dziś wstałam z lozka..... jednak te dziecięce wirusy to jakiś armagedon, pracując w takim syfie przez wiele lat nigdy takiego czegoś nie doświadczyłam, a tu proszę mój własny synek mnie tak poczęstował..... oby już tylko lepiej ;)
 
reklama
Narazie skup się na Dzieciach A miłość znajdzie Cię na pewno w odpowiednim czasie. Pewnie teraz trudno Ci w to uwierzyć (po dwóch nieudanych związkach) ale są na świecie jeszcze porządni faceci, którym nie będzie przeszkadzało,że masz dwójkę dzieci. Przykro mi,że zostałaś sama. Na pewno nie jest Ci łatwo. Ale sobie poradzisz. Mam nadzieję że masz wsparcie w rodzinie.

Mieszkam za granica nie moge wrocic do rodziny do Polski ze wzgledow prawnych na to pierwsze dziecko.... takze jestem tu sama ale rodzina wspiera mnie mimo wszystko na odleglosc
 
czasem zycie pisze rozne scenariusze ale nie ma co sie łamac i tak sytuacji nie zmienimy dołujac sie.
co prawda mam dopiero 25 lat i wierze gdzies tam głeboko ze mimo wszystko jeszcze zycie jakos sie pouklada ;)
najwazniejsze na czym sie skupiam w tym momencie to na dzieciach a reszta jakos sama sie pouklada. ;)
1 dziecko z poprzedniego zwiazku. myslalam ze tym razem ulozy mi sie z facetem ale niestety widac z gory byl inny plan przeznaczony dla mnie i zostalam w ciazy sama. niewiem czy mama dwojki dzieci z dwoch roznych zwiazkow (troche to brzmi patologicznie ale nie moge zmienic sytuacji) ma jeszcze szanse kiedys ulozyc sobie zycie z kims ale narazie o tym nie mysle bedzie duzo duzo wiecej pracy jak pojawi sie drugie na swiecie wiec czasu nie bedzie nawet na myslenie o zyciu .
POZDRAWIAM

Moja przyjaciółka ma dwoje dzieci z dwóch różnych związków.Drugi facet mimo, że był z nią kilka lat jak usłyszał że będzie ojcem to... Się ulotnił.
Dziewczyna jest jednak życiową optymistka, mimo samotnego macierzyństwa wybudowała sama dom, pracuje na etacie, wychowuje dzieci i chociaż nie brak facetów, którzy się nią interesują to doszła do wniosku, że najważniejsze to nauczyć się żyć sama ze sobą, a dopiero potem szukać kogoś na resztę życia. W chwili obecnej jest sama (po kolejnym nieudanym związku lecz bez dzieci).
Druga koleżanka znów ma bliźnięta z ex, półtorarocznego synka z małżeństwa które się rozpadło po narodzinach dziecka i obecnie spotyka się z kim.
Myślę, że owszem posiadanie dzieci z poprzedniego związku (związków) nie jest ułatwieniem, ale jeśli ludzie się kochają to nie będzie też jakaś wielka przeszkodą.Zwlaszcza, jeśli to są małe dzieci.

@Jsawww

Dużo dużo zdrówka Wam życzymy!
 
witam. mam termin na pazdziernik rowniez.
to druga ciaza.
pierwsze dziecko ma 3 lata .
zostalam sama tak dla pocieszenia moze jakiejs przyszlej mamy w podobnej sytuacji.
w obcym kraju zaraz z dwojka dzieci samotna mama ale trzeba myslec pozytywnie :) wiec głowa do gory:)
Pozdrawiam
Witamy! Jak się czujesz? Który to tc? Ja w pierwszej ciąży byłam sama od 5 miesiąca, różnie się życie układa... Ale tak jak mówisz trzeba być dobrej myśli :)
 
Dokładnie, zgadzam się. Czasem lepiej też rozstać się dla dobra dzieci niż trzymać związek na siłę. Dzieci nie są głupie, widzą że rodzice, nie darzą się sympatią. Ja uważam, że chyba największym szczęściem w życiu jest spotkanie kogoś z kim idzie się całe życie, w radości, we wsparciu i spokoju.
To wspaniała sprawa, zwłaszcza jak są dzieci.

Całe szczęście moje małżeństwo jest bardzo udane(narazie:rolleyes:) , ale jako dziecko czekalam na moment aż moi rodzice w końcu się rozwiodą (to niestety nie nastąpiło) bo nie mogłam patrzeć na wzajemny brak szacunku i odrobiny zrozumienia.

Moja przyjaciółka ma dwoje dzieci z dwóch różnych związków.Drugi facet mimo, że był z nią kilka lat jak usłyszał że będzie ojcem to... Się ulotnił.
Dziewczyna jest jednak życiową optymistka, mimo samotnego macierzyństwa wybudowała sama dom, pracuje na etacie, wychowuje dzieci i chociaż nie brak facetów, którzy się nią interesują to doszła do wniosku, że najważniejsze to nauczyć się żyć sama ze sobą, a dopiero potem szukać kogoś na resztę życia. W chwili obecnej jest sama (po kolejnym nieudanym związku lecz bez dzieci).
Druga koleżanka znów ma bliźnięta z ex, półtorarocznego synka z małżeństwa które się rozpadło po narodzinach dziecka i obecnie spotyka się z kim.
Myślę, że owszem posiadanie dzieci z poprzedniego związku (związków) nie jest ułatwieniem, ale jeśli ludzie się kochają to nie będzie też jakaś wielka przeszkodą.Zwlaszcza, jeśli to są małe dzieci.

@Jsawww

Dużo dużo zdrówka Wam życzymy!
 
Dziewczyny mam pytanko.
Szukam śpiworka do spania, ale nie bardzo wiem na jakich się skupić. Myślałam nad rozmiarem 74 (czy za duży ??)
Jak macie jakieś sprawdzone firmy to podajcie :)
Szukam też śpiworka do wózka (gondoli) i tutaj tez nie wiem jaki rozmiar i firma.

Wiem że mogę na Was liczyć :D:D:D

Elodie z Aliexpress.sa absolutnie cudowne.
A tak poza tym z welenka też są fajne bo cieplutkie
 
czasem zycie pisze rozne scenariusze ale nie ma co sie łamac i tak sytuacji nie zmienimy dołujac sie.
co prawda mam dopiero 25 lat i wierze gdzies tam głeboko ze mimo wszystko jeszcze zycie jakos sie pouklada ;)
najwazniejsze na czym sie skupiam w tym momencie to na dzieciach a reszta jakos sama sie pouklada. ;)
1 dziecko z poprzedniego zwiazku. myslalam ze tym razem ulozy mi sie z facetem ale niestety widac z gory byl inny plan przeznaczony dla mnie i zostalam w ciazy sama. niewiem czy mama dwojki dzieci z dwoch roznych zwiazkow (troche to brzmi patologicznie ale nie moge zmienic sytuacji) ma jeszcze szanse kiedys ulozyc sobie zycie z kims ale narazie o tym nie mysle bedzie duzo duzo wiecej pracy jak pojawi sie drugie na swiecie wiec czasu nie bedzie nawet na myslenie o zyciu .
POZDRAWIAM
Wierz mi są jeszcze normalni faceci na tym świecie... Sama na takiego trafiłam mając sześcioletnią córkę. fakt dużo czasu minęło zanim zaufałam komukolwiek. Dobrze że masz wsparcie w rodzinie, a w jakim kraju mieszkasz?
 
Chce niedługo zamówić rzeczy higieniczne, przez neta - nie lubię chodzić po sklepach.
Pisałyscie o aptece Gemini, jest tania czy o coś innego chodziło?
 
reklama
Do góry