reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Aaaaa to u mnie standard ten zwyczaj że : " trzeba oddać i odprosic " nawet jak już relacje są słabsze czy mniejszy kontakt to wypada i pasuje odprosic hahaha :) no jaja normalnie hahaha
Z tym oddawaniem to spotkalam się do tego stopnia,że mlodzi mieli notesik i zapisywali ile kto dal:D ponoć potem tyle danej parze dawali ile sami dostali
 
reklama
Tak, ma pojemnik osobny do mycia szyb, też super się sprawdza do tego kilka końcówek do nawierzchni. Jeśli chodzi o samą stopę to jest regulacja pary, na deski/panele, szorstkie nawierzchnie/kamień i płytki/flizy/glazura. Do tego jest jeszcze full wzmocnienie które można włączyć i ja to używam jak myje obszar przedpokoju po chodzeniu butami i koło kuwety.

Ja mam taki 1300W są teraz 1600 nawet ale 1300 to już naprawdę jest extra.

Link do: Mop parowy 7 w 1 - FSMH1321 | BLACK+DECKER



Ma jeszcze jakieś końcówki? I dobrze rozumiem,że są 3regulacje pary na rozne nawierzchnie?
 

Załączniki

  • IMG_20180714_140159.jpg
    IMG_20180714_140159.jpg
    804,2 KB · Wyświetleń: 60
U 2 dziecka jednego chrzesnego bralismy.. mlody chlopak...z gimnazjum..jeszcze nie zarabia a ciotka sama go wychowyje.... nam zalezalo by on byl chrzestnym...bo znam go najblizej z calej rodziny...cale dziecinstwo blisko mieszkalismy... i powiedzialam wprost ze nie chce od nich koperty, ze bede szczesliwa jak po prostu będą... kupili jakiesbdrobne pamiatki i super....
Trzeba pamietac ze nie kazdego stać.. wywalic 400~500zl jednego miesiąca

U mnie w najbliższej rodzinie jest odgórnie przyjęte, że kwoty na chrzciny są symboliczne. 100-200 zł. + jakas pamiątka. Chrzestni dodatkowo kupują szatkę i swiece. Zadanie chrzestnych to pomoc w wychowaniu dziecka w wierze a nie dawanie pieniędzy. Ja mam 4 chrzesniakow,mąż też 4. Modlimy się za nich, pamiętamy o urodzinach i służymy pomocą gdy tego potrzebują, staramy się być tez dla nich wzorem. Gdybyśmy mieli dawać na chrzciny i komunie po 1000-2000 to byśmy musieli wszystkie oszczędności wydac na cudze dzieci. :)
 
Macie moze doswiadczenie z termoforkami dla dzieci, albo planujecie kupowac? Ja juz kilka razy slyszalam ze warto dla maluszkow miec taki z wypelnieniem z pestek wisni. Podobno kladzie sie go na brzuszek i uspakaja, pomaga zasnac i lagodzi bol. My nie kupiliśmy dla starszego ostatecznie, ale moze teraz warto sobie zycie ulatwic przy dwojce?
 
U mnie w najbliższej rodzinie jest odgórnie przyjęte, że kwoty na chrzciny są symboliczne. 100-200 zł. + jakas pamiątka. Chrzestni dodatkowo kupują szatkę i swiece. Zadanie chrzestnych to pomoc w wychowaniu dziecka w wierze a nie dawanie pieniędzy. Ja mam 4 chrzesniakow,mąż też 4. Modlimy się za nich, pamiętamy o urodzinach i służymy pomocą gdy tego potrzebują, staramy się być tez dla nich wzorem. Gdybyśmy mieli dawać na chrzciny i komunie po 1000-2000 to byśmy musieli wszystkie oszczędności wydac na cudze dzieci. :)

Co to jest szatka? Ubranie do chrztu ?
 
Macie moze doswiadczenie z termoforkami dla dzieci, albo planujecie kupowac? Ja juz kilka razy slyszalam ze warto dla maluszkow miec taki z wypelnieniem z pestek wisni. Podobno kladzie sie go na brzuszek i uspakaja, pomaga zasnac i lagodzi bol. My nie kupiliśmy dla starszego ostatecznie, ale moze teraz warto sobie zycie ulatwic przy dwojce?
Doświadczenia nie mam ale już mam twrmoforek. Zapisalam się do Bebiklub i dostalam za darmoszke:)
@monami chodzi chyba o taką chusteczkę ozdobna 50x50 z imionami,datą chrztu i miejscem. To raczej pamiątka
 
Doświadczenia nie mam ale już mam twrmoforek. Zapisalam się do Bebiklub i dostalam za darmoszke[emoji4]
@monami chodzi chyba o taką chusteczkę ozdobna 50x50 z imionami,datą chrztu i miejscem. To raczej pamiątka

A ja od bebiklubu dostałam taka szmatkę minut z metkami do zabawy. Ciekawe od czego to zależy co wysyłają

A nie to był bebiprogram
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak, ma pojemnik osobny do mycia szyb, też super się sprawdza do tego kilka końcówek do nawierzchni. Jeśli chodzi o samą stopę to jest regulacja pary, na deski/panele, szorstkie nawierzchnie/kamień i płytki/flizy/glazura. Do tego jest jeszcze full wzmocnienie które można włączyć i ja to używam jak myje obszar przedpokoju po chodzeniu butami i koło kuwety.

Ja mam taki 1300W są teraz 1600 nawet ale 1300 to już naprawdę jest extra.

Link do: Mop parowy 7 w 1 - FSMH1321 | BLACK+DECKER
O ja cie....:szok: super to..
 
Do góry