reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A swoja droga, mlodemu znowu sie cos przyplatalo, huk wie co :( goraczka po 39,5 od wczoraj i ledwo zywy... Lekarz powiedzial że zupelnie NIC nigdzie nie widzi i kazal czekac i zbijac goraczke... Jak sobie pomyślę ze niedlugo czekaja mnie takie akcje w dawce x3 to mi sie rzygac chce :(
 
reklama
Mnie ciekawośc zżera do kogo mały podobny będzie :D a najbardziej nosa..czy po ojcu taki długi czy po mnie zgrabny :D
Zawsze mialam problem z tym podobieństwem u malutkich dzieci. Dla mnie byly podobne po prostu do innych noworodkow a nie do rodzicow. Ale ze swoim nie mialam problemu, od poczatku widzialam rysy meza, usta, oczy i faktycznie tak zostalo ;) a co do nosow, to mam nadzieję ze nasze dzieci odziedzicza je po sasiadach, bo u nas wszyscy w rodzinie miaja kulfony ;( :D
 
No ja też jestem bardzo ciekawa czy Tymek będzie też tak bardzo podobny do mnie... U mnie trochę inna sytuacja bo córka nie jest biologicznym dzieckiem męża... Poznali się jak miała 6 lat. Rzeczywiście od samego początku było widać podobieństwo do mnie i tak naprawdę tylko do mnie ;) ma tylko niebieskie oczy a ja zielone. Mój mąż jak się urodził to wyglądał jak maly aniołek, włosy miał jasne i kręcone. No bardzo jestem ciekawa jak się te geny wymieszały ;)
 
Ja mialam po znieczuleniu kiedys mocny bol plecow. Włoka mi sie tez w jakis nerw, po kilku dniach przeszlo. @szalona tak dobrze, ze masz ujemny wynik i takiego caly czas zycze. A mi jakos slabo cos dzis, wyslalam dzieci na dwor z babcia, bo jestesmy u rodziny na wsi i chyba dopadło mnie przemęczenie biegania za dziecmi. A mojej mamie jakos na mysl nie przyszlo by chwile sie nimi zajac.
Ja sie dzis z 5 dzieci bawie :)
received_10211110266023854_1.jpg
 

Załączniki

  • received_10211110266023854_1.jpg
    received_10211110266023854_1.jpg
    59 KB · Wyświetleń: 429
Wreszcie ktoś kompetentny, bo już miałam iść po popcorn tylu „ekspertów” [emoji23][emoji23][emoji23]
Chyba kazdy moze sie wypowiedziec co i jak znosił....? Oczywiste jest ze organizmy sa różne
. Tak samo o dzieciach przecież gadamy ..i też wiadomo ze kazde inne :)
Tu nie chodzi o kompetencje.... tylko wymiane doświadczeń :) jak ktos jest specjalista w dziedzinie to super... fachowa wiedza sie przyda,
ale to co reszta ma sie nie wypowiadac ?
 
Zawsze mialam problem z tym podobieństwem u malutkich dzieci. Dla mnie byly podobne po prostu do innych noworodkow a nie do rodzicow. Ale ze swoim nie mialam problemu, od poczatku widzialam rysy meza, usta, oczy i faktycznie tak zostalo ;) a co do nosow, to mam nadzieję ze nasze dzieci odziedzicza je po sasiadach, bo u nas wszyscy w rodzinie miaja kulfony ;( :D
A i mnie się w ciąży jakiś kulfoniasty zrobił. Liczę jednak,ze po wroci do normy:D
 
Chyba kazdy moze sie wypowiedziec co i jak znosił....? Oczywiste jest ze organizmy sa różne
. Tak samo o dzieciach przecież gadamy ..i też wiadomo ze kazde inne :)
Tu nie chodzi o kompetencje.... tylko wymiane doświadczeń :) jak ktos jest specjalista w dziedzinie to super... fachowa wiedza sie przyda,
ale to co reszta ma sie nie wypowiadac ?

Wypowiedzieć, a uświadamiać, ze po którymś tygodniu NA PEWNO wstrzymują lub nie poród to różnica :) jak się na czymś nie znam to się nie wypowiadam.
Ale nie odbieraj tego personalnie musiałabym odkopać sto postów, żeby odnieść się konkretnie do którejś ;)
 
Zrobilam sałatkę z makaronem ryżowym,sernik na zimno z borówkami jagodami i jeżynami,zrobiłam zakupy,ogarnelam chalupe i padlam :D
Teraz oczywiście obejrzę Ranczo i się zregeneruje:D

Dzisiaj studniówka :D
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-07-07-14-43-53.png
    Screenshot_2018-07-07-14-43-53.png
    29,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry