reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny czy wasze dzidziutki tez tak siedzą wam pod żebrami ?? Bo mi tak z prawej strony uwiera ze schylic się nie dam rady...
Mam dokładnie to samo, buty ledwo udaje mi się zawiązać. Właśnie z pogrzebu kolegi wróciłam i w kościele nawet nie myślałam klekac bo wiedziałam że nie dam rady, a później na czworaka musiałabym kombinować jak wstać.
 
Przed wczoraj wyszłam ze szpitala i jest w końcu lepiej, ale zapomniałam się spytać doktora, może wy doradzicie. Mam basen w domu, jak chwile się przepłyne to nic nie zaszkodzi? Mam w planie głównie leżeć na materacu.
Super, że jesteś już w domu. Mnie dr powiedział przed wakacjami we Wloszech, że jak chce wchodzić do wody to lepiej do jeziora czy morza niż do basenu. Ni miałam ani morza ani basenu więc plywalam w jeziorze. Żadne bakterie ani nic się nie pojawiło.
 
Czy Wasze pociechy tez maja swoją ulubioną stronę brzucha? Mój maluszek siedzi zdecydowanie chętniej po prawej stronie. Ja nawet nie wiedziałam, że moja macica tak daleko sięga :)
Starsza córka wypinała mi się bardziej z lewej strony. Zawsze miałam tam większe wybrzuszenie i nawet większe rozstępy tam mam. Teraz druga dokładnie to samo miejsce sobie wybiera. Chyba jestem tam po prostu wyjątkowo wygodna [emoji6]
 
Moj mały siedzi bardziej na prawej stronie, tam ma głowę bo chyba dalej leży na brzuchu. Mam takie wybrzuszenie z prawej, natomiast z lewej mnie strasznie kopie nóżkami. Jak leżę na lewym boku to się chyba zsuwa i jeszcze bardziej kopie, co bywa dosyć nieprzyjemne. Czasem też czuję przy żebrach ale nie wiem czy to rączki czy nóżki.


Czy Wasze pociechy tez maja swoją ulubioną stronę brzucha? Mój maluszek siedzi zdecydowanie chętniej po prawej stronie. Ja nawet nie wiedziałam, że moja macica tak daleko sięga :)
 
Moj mały siedzi bardziej na prawej stronie, tam ma głowę bo chyba dalej leży na brzuchu. Mam takie wybrzuszenie z prawej, natomiast z lewej mnie strasznie kopie nóżkami. Jak leżę na lewym boku to się chyba zsuwa i jeszcze bardziej kopie, co bywa dosyć nieprzyjemne. Czasem też czuję przy żebrach ale nie wiem czy to rączki czy nóżki.

No właśnie ja jestem "okładana" albo po lewej stronie albo po pęcherzu I szyjce. We wtorek mam usg to sobie zobaczę jak on tam sobie tak naprawdę leży. :)
 
Hejka...

Wiecie co , jestem też na grupie na Fejsie . I wiecie co ? W szoku jestem , codziennie ktoś w szpitalu , ciągle coś . Jak nie twardnienie brzuszka to skrócona szyjka to klocie w pochwie to skurcze to ból podbrzusza to plamienia czy skrzepki śluzu brązowego ... Serio , już się zastanawiam czy to kwestia upałów i lata że teraz takie przeboje ( mówię o mamusia u takich jak my październik ) :( :(:(

Wiadomo że super żeby wszystko było dobrze i zdrowe mamy i zdrowe bobaski... Ale skala kobiet z problemami jest na prawdę bardzo duza :eek:

Dawniej kobiety do samego porodu pracowały i było ok a teraz nie wiem czy nasze pokoje się jest słabsze , stres pośpiech życia chemia w jedzeniu.... Skąd się to bierze... :(

Musiałam to napisać jakoś mnie to przygnebilo... Zdrowie jest najważniejsze ....
 
reklama
Moj mały siedzi bardziej na prawej stronie, tam ma głowę bo chyba dalej leży na brzuchu. Mam takie wybrzuszenie z prawej, natomiast z lewej mnie strasznie kopie nóżkami. Jak leżę na lewym boku to się chyba zsuwa i jeszcze bardziej kopie, co bywa dosyć nieprzyjemne. Czasem też czuję przy żebrach ale nie wiem czy to rączki czy nóżki.
Moja mała wierci się po całym brzuchu ale zauważyłam że nie lubi jak śpię na lewym boku wtedy tak się kręci i napina że szok [emoji16][emoji6]
 
Do góry