reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Moje dieci rzadko miewały czkawkę w brzuchu, a córka to w ogóle tylko raz chyba. To takie rytmiczne podskakiwanie, jakby dziecko rytm wybijalo :D może Twój Szymek szybko sobie z czkawką radzi :)
A może :D z pierwszej ciąży nie pamiętam prawie nic,więc nawet tego jak czkawka wygląda. Pamiętam tylko okropną zgagę i "ciotki" mówiące,że małemu włosy rosną :D urodził się łysy jak kolano :D
 
reklama
Mnie ciekawośc zżera do kogo mały podobny będzie :D a najbardziej nosa..czy po ojcu taki długi czy po mnie zgrabny :D
Mi to zawsze ciężko stwierdzić do kogo moje dzieci są podobne... moze dlatego ze mam je na codzień :)czesc rodziny twierdzi ze do męża a część ze do mnie - i bądź tu czlowieku mądry :D chociaz rzesy maja długie i gęste po mężu, a córka pewnie odziedziczy moje krótkie i cienkie :(
 
Badalam 2 raz przeciwciala i mam ujemny wynik..... wiec wydaje mi się ze jest to pod kontrolą
Z tego co czytałam to do mikrouszkodzen łożyska i przecieków najczęściej dochodzi w zaawansowanej ciąży. Stad zalecenia aby profilaktycznie podawać immunoglobuline po 28tc. Ja wole wziąć zastrzyk niż później się bać o kolejna ciążę, jeżeli się okaże że wytworzyły się przeciwciała... Ty już więcej dzieci nie planujesz. Ale ja np bardzo bym chciała mieć 2-3. Dla tego skorzystam ze wszystkiego co mogło by zmniejszyć ryzyko powstanie konfliktu.
 
Moje dzieci są kopiami siebie starszy.jest mężowi bardzo choć usta podbródek ma moje.Mlodszy też bardzo.mezowy choć ponoć do mnie bardziej podobny niż pierwszy.
Ogólnie moje dzieci są smukłe, długonogi, bardzo.jasne blond.wloski, długie ciemne rzęsy i brwi i buzię mają takie mangowe.Dosc duże oczy, trójkątne podbródki i delikatne usta z zadartymi noskami.Mam nadzieję że dziewczyna odziedziczy smukła.budowe i długie nogi ;)
 
Moje dzieci są kopiami siebie starszy.jest mężowi bardzo choć usta podbródek ma moje.Mlodszy też bardzo.mezowy choć ponoć do mnie bardziej podobny niż pierwszy.
Ogólnie moje dzieci są smukłe, długonogi, bardzo.jasne blond.wloski, długie ciemne rzęsy i brwi i buzię mają takie mangowe.Dosc duże oczy, trójkątne podbródki i delikatne usta z zadartymi noskami.Mam nadzieję że dziewczyna odziedziczy smukła.budowe i długie nogi ;)
Moja jest kopią mnie, kropka w kropkę. Jak patrzymy na zdjęcia jak byłam mała to jakbym córkę widziała :) aczkolwiek ja byłam blondynka do 4 roku życia, potem zaczęły mi ciemniec włosy, aż w wieku 6 lat doszły do czarnych i tak zostało. A córka ma teraz 6 lat i ciemny blond ;) strasznie mnie ciekawi jak będzie wyglądał Kazik :D
 
reklama
Dziewczyny czy wasze dzidziutki tez tak siedzą wam pod żebrami ?? Bo mi tak z prawej strony uwiera ze schylic się nie dam rady...
No pewnie ;) mnie uwieraja wszedzie gdzie tylko sie da. Wczoraj wieczorem mialam jakas piete wbijana prosto w zoladek. Czulam ruchy w miejscu gdzie sie koncza laczyc zebra. W pierwszej ciazy nawet pod sam koniec mi tam synek nie gmeral, a tu prosze ;)
 
Do góry