reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ostatnio slyszalam od kolezanki o dziewczynie (24l) która dopiero w 6msc sie dowiedziala ze jest w ciazy. Zero brzucha, zero objawow ciazy, a przed dosc nieregularne miesiączki wiec nawet jej nie zdziwił jej brak. Nikt z otoczenia tez nie podejrzewal, wszyscy w szoku.

moja koleżanka z pracy miała podobnie, z tym że 5miesiąc i w dodatku ciąża 4 :D
 
A czysty masz ten basen? Bez żadnych bakterii?? Teoretycznie w wodzie stawy są lekkie i nie obciążające. Ale może lepiej potaplac się w rogu basenu niż pływać...


Przed wczoraj wyszłam ze szpitala i jest w końcu lepiej, ale zapomniałam się spytać doktora, może wy doradzicie. Mam basen w domu, jak chwile się przepłyne to nic nie zaszkodzi? Mam w planie głównie leżeć na materacu.
 
Dzień dobry :)
Ja sama miałam dwa razy w życiu znieczulenie i dwa razy zareagowałam inaczej. Za pierwszym razem gadałąm głupoty,za drugim błagałam o coś na ból głowy i wszystkich kosteczek jakie mam.
Teraz się tym na razie nie martwie bo póki co ma być sn,a co wyjdzie w trakcie to wyjdzie :)

Sen miałam straszny. Że niby wody mi odeszły i całą noc sie budziłam co chwile i sprawdzałam czy aby na pewno wody są na swoim miejscu :eek:

mi się ostatniośniło że krwawię, za równo ja i moja siostra, w zasadzie nawet nie krwawienie a krwotok... i że służba zdrowia to olała.... tyle się teraz czyta że lekarze mają pacjentki gdzieś że koszmary mi się śnią hah!
 
No jak wody odejda to dzieecko musi byc w ciagu 12 czy 24 h wyjete... zeby sie nie udusilo....bo wod tam nie bedzie juz
Nie koniecznie, znajoma bez wod lezala w szpitalu przez 4 tyg. Wtedy koniecznie trzeba byc pod stala obserwacja i kontrolowac czy jakies zakazenie sie nie robi. Dla malucha jest duzo mniej komfortowo bez wod, ale to nie znaczy, ze nie moze zyc.
 
To też tak się zdarza? Moja miała 5 razy dziennie minimum czkawki i wydawało mi się, że wszystkie dzieci często ją mają [emoji5] Teraz jak jeszcze nasze dzieci nie są takie duże, to dość ciężko chyba się zorientować, czy to czkawka, czy tętno jakoś mocniej bije. Później już się wie na 100%, bo cały brzuch podskakuje do rytmu. Moja miała czkawkę nawet po tym jak mi wody odeszły i było już spore rozwarcie [emoji33]
No niestety u mnie tak juz jest :) jeszcze pierwszy syn czasem miewal (raz na tydzien- dwa moze), drugi syn dosłownie kilka razy a córka tylko raz. Nie wiem od czego to zależy, może jem to czego nie lubią [emoji14]
 
reklama
Do góry