reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny czy wasze dzidziutki tez tak siedzą wam pod żebrami ?? Bo mi tak z prawej strony uwiera ze schylic się nie dam rady...
Mi też coraz wyżej podpływa [emoji3] nieraz to mam problem żeby buty ubrać tak mnie ciśnie. A wczoraj dostałam takiego kopa z lewej strony,że aż mi się czarno przed oczami zrobiło. Młody matki nie oszczędza [emoji6]
 
reklama
mój syn jest kompletnie do mnie nie podobny :D wszyscy mówią że podobny do swojego brata (z innej matki) i trochę do męża ;)
jestem mega ciekawa do kogo poda się drugi ;)
 
Mnie ciekawośc zżera do kogo mały podobny będzie :D a najbardziej nosa..czy po ojcu taki długi czy po mnie zgrabny :D
Moja koleżanka jak jej pokazałam zdjęcie z ostatniego usg to mówi "ale do Ciebie podobny, papy wali jak matka " (mały miał język wytknięty) [emoji23] [emoji23]
 
Zrobilam sałatkę z makaronem ryżowym,sernik na zimno z borówkami jagodami i jeżynami,zrobiłam zakupy,ogarnelam chalupe i padlam :D
Teraz oczywiście obejrzę Ranczo i się zregeneruje:D

Dzisiaj studniówka :D
Ja też zrobiłam sernik na zimno z borówkami[emoji1] i ugotowałam wieeeeelki gar kompotu z wiśni brzoskwiń i jabłek [emoji7] [emoji7] kocham lato za jego dary [emoji3]
 
reklama
Do góry