reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

@monami jakie wymiary ma ta Twoja gondola. Pierdzielilam glupoty o duzej a teraz inny wozek mi sie spodobal z mniejszą gondola [emoji23][emoji23]

IMG_2779.JPG
to stary typ gondoli w baliosie ale myśle ze nowa się wiele nie różni ;)
 

Załączniki

  • IMG_2779.JPG
    IMG_2779.JPG
    162 KB · Wyświetleń: 385
reklama
Hej. Ja właśnie po wizycie, był problem ze znalezieniem tętna. Dopiero jak wstałam było słychać, wszystko oki. Dostałam zelazo, bo morfologia taka sobie. Jak wysoko macie dno macicy przy którym tyg? U mnie jest wyżej niż powinno wskazywać. Troche nad pępkiem

20+0 miałam wizytę i miałam macicę siegajaca dokładnie do pepka
 
Ja się zakochałam w wózku mutsy igo (któraś z Was go chyba ma). Wiem,ze gondola nie należy do dużych ale liczę na to,ze synek nie będzie z tych wyrosnietych (ja malutka,mąż standardowo 180cm). No nie umiem się odkochać :) dodatkowo tłumacze sobie,ze mieszkanko malutkie to i wózek musi zajmować mało miejsca :)
 
Zobacz załącznik 858961 to stary typ gondoli w baliosie ale myśle ze nowa się wiele nie różni ;)
Aa no to git, ja sie zakocham przed chwila w bebetto luca tym nowym z tego roku, on ma 78x34 wymiary wewnetrzne gondoli [emoji3] z terenowek tych co mnie interesowaly jest najlzejszy i jeszcze czarny stelaz i on czarny i bajka [emoji173]
 
Aa no to git, ja sie zakocham przed chwila w bebetto luca tym nowym z tego roku, on ma 78x34 wymiary wewnetrzne gondoli [emoji3] z terenowek tych co mnie interesowaly jest najlzejszy i jeszcze czarny stelaz i on czarny i bajka [emoji173]

Noooo wyglada elegancko i stylowo ;D widzisz masz już faworyta
 
reklama
Mój majowy jeździł do marca w gondoli :)
Za to mój lipcowy jeździł do stycznia. I to początek stycznia. Było mu niewygodnie i nie chciał chodzić na spacery bo nic nie widział, po zmianie znowu polubił spacery :)
Niby urodził się 3,5 kg i 56 Ale równo co miesiąc przybieral 1kg i co miesiąc zmiana ubranek o rozmiar. Więc teraz nosi ubranka dla dzieci 1,5 roku- 2 lata a ma 10 miesięcy.

Tutaj jest specyfikacja mojej gondoli. Dł. Wewnątrz ma 80 cm więc z tych nieco większych. A rączką regulowaną od 77 cm do 120 cm nad ziemią. Więc myślę że wyzwiska też spokojnie dadzą radę prowadzić.
Link do: RIKO BRANO NATURAL + FOTELIK MAXI COSI CITI - Megaurwis
 
Ostatnia edycja:
Do góry