reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A powiedz mi bo ja w czwartek kupuje pebble. Tam trzeba dla noworodka jeszcze jakaś wkładkę dać ?


Z tego co pamiętam ale mogę się mylić Pebble miało wkładkę na wyposażeniu taka noworodkowa.
Nie wiem jak sprawa wygląda.w Pebble Plus i w sumie czym on się różni od Pebble i czy samo Pebble, to bez Plusa jest dostępne.

Ale to pewnie najpierw zmienimy auto a potem będziemy kupować fotelik
 
reklama
Tak, wkładka jest na wyposażeniu - to ten jakby rogalik pod głowę.
Z tego co pamiętam ale mogę się mylić Pebble miało wkładkę na wyposażeniu taka noworodkowa.
Nie wiem jak sprawa wygląda.w Pebble Plus i w sumie czym on się różni od Pebble i czy samo Pebble, to bez Plusa jest dostępne.
Przekonasz się, jak dotkniesz Pebble Plus - ma zupełnie inne wnętrze, z pianki.
 
Tak, wkładka jest na wyposażeniu - to ten jakby rogalik pod głowę.

Przekonasz się, jak dotkniesz Pebble Plus - ma zupełnie inne wnętrze, z pianki.

Podejrzewam że cena też plus.
Zorientuje się jeszcze czy będą promocje na dzień dziecka w tyłem.pl
Może się coś znajdzie.
Ostatnio udało się nam upolować Britax Max Waya dla młodszego o jakieś 300zl taniej.
Podobnie Diono dla starszaka z 20% rabatem czyli też ze 150zl w.kieszeni.

Póki co zdecydowałam że.wozek zostawiam x landera po bratku, ale pewnie wyjdzie w praniu czy nie będzie potrzebny wozio rok po roku.

Jakby ktoś z Was miał sam szkielet Jaruzelski (bez zabawek) ale sprawny to chętnie odkupie
 
Hej. Ja właśnie po wizycie, był problem ze znalezieniem tętna. Dopiero jak wstałam było słychać, wszystko oki. Dostałam zelazo, bo morfologia taka sobie. Jak wysoko macie dno macicy przy którym tyg? U mnie jest wyżej niż powinno wskazywać. Troche nad pępkiem
 
Hej. Ja właśnie po wizycie, był problem ze znalezieniem tętna. Dopiero jak wstałam było słychać, wszystko oki. Dostałam zelazo, bo morfologia taka sobie. Jak wysoko macie dno macicy przy którym tyg? U mnie jest wyżej niż powinno wskazywać. Troche nad pępkiem
To musiałaś mieć niezły stres... pewnie tak się maluch ułożył niefortunnie. Ja mam wizytę w środę i pewnie się dowiem gdzie mi macica sięga ;) wydaje mi się że jest zaraz pod pępkiem, choć mogę się mylić ;)
 
Hej. Ja właśnie po wizycie, był problem ze znalezieniem tętna. Dopiero jak wstałam było słychać, wszystko oki. Dostałam zelazo, bo morfologia taka sobie. Jak wysoko macie dno macicy przy którym tyg? U mnie jest wyżej niż powinno wskazywać. Troche nad pępkiem

To złe ?

U mnie zawsze jest problem z tętnem bo ucieka skubana straszne [emoji23]
 
reklama
Do góry