reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Barletta genialna,podwojna amortyzacja...super. My na początku wybralismy właśnie ten model,ale że od koleżanki trafił sie nowka neonex,to zostal ten.
Musicie iść do sklepu i pomacac,pobujac a nawet troche pojeździć pi sklepie,najlepiej po progach:)

A widzę już któraś osoba pisze bebetto Holand? Jest lepszy od bebetto vulcano ? Ma ktoś te modele ? Czymś konkretnie się różnią ?
 
reklama
A widzę już któraś osoba pisze bebetto Holand? Jest lepszy od bebetto vulcano ? Ma ktoś te modele ? Czymś konkretnie się różnią ?
Mimo, ze planuje kupić używany wozek bylam w kilku sklepach stacjonarnych i tam głównie byl Holland, tego o którym ty mówisz nie widziałam... U mnie w okolicy tez głównie używane z bebetto to holand
Ale nie wiem który lepszy ;p moze różnica niewielka
 
Ja poki co wozkow nie ogladam. Po cichu licze, ze taki 3w1 dostane po bratanku...ale wlasnie nie wiem czy sie nie przelicze[emoji5] on bedzie mial prawie 2latka w pazdzierniku i teraz pytanie czy takie dziecko jezdzi jeszcze w spacerowce terenowce...maja tez lekka spacerowke, ktora uzywaja na co dzien. Musze chyba.poruszyc ten temat, bo jak nie dostane to widze, ze niemaly.wydatek mnie czeka[emoji5]
 
O mamo a tu dalej wózki [emoji14]
Ja chyba olałam temat. Mam wózek po córce, od 4ech lat stoi na strychu. Nie lubiłam go szczególnie, ale odpukać był bezawaryjny i dał radę. Ale może ja temu tak nie myślę o wózku, bo głównym środkiem transportu będzie u nas chusta i później nosidlo, a wózek to raczej w zastępstwie :)
 
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
 
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
Gratuluję :-)
 
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
Supee wieści. Gratulacje
 
reklama
Dziewczyny, jestem już po polowkowym i wizycie. Wszystko ok. Szyjka w porządku, łożysko przylega. Chłopczyk pozostanie chłopczykiem :-) dzisiaj 21+4, waga 456g.
Pomiary ok. Ale termin przesunął mi się na koniec września z początku października :)
Następna wizyta za miesiąc Mam brać magnez na twarniejący brzuszek.
Gratulacje :biggrin2: jaki już duży chłopczyk :)
 
Do góry