reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Za to mój lipcowy jeździł do stycznia. I to początek stycznia. Było mu niewygodnie i nie chciał chodzić na spacery bo nic nie widział, po zmianie znowu polubił spacery :)
Niby urodził się 3,5 kg i 56 Ale równo co miesiąc przybieral 1kg i co miesiąc zmiana ubranek o rozmiar. Więc teraz nosi ubranka dla dzieci 1,5 roku- 2 lata a ma 10 miesięcy.

Tutaj jest specyfikacja mojej gondoli. Dł. Wewnątrz ma 80 cm więc z tych nieco większych. A rączką regulowaną od 77 cm do 120 cm nad ziemią. Więc myślę że wyzwiska też spokojnie dadzą radę prowadzić.
Link do: RIKO BRANO NATURAL + FOTELIK MAXI COSI CITI - Megaurwis
Ogladalam ten wózek, wszystko fajnie pieknie tylko dyskwalifikuje go waga niestety :) no ale nie mozna miec wszystkiego. Ja juz wozkow nie oglądam bo glowa paruje od przegrzania [emoji23][emoji23]
 
reklama
Na mnie ma zywo wozki zrobily znaczaco inne wrażenie niz w Internecie, a bylam super przygotowana i prawie zdecydowana. A ja raczej wiem, czego chce, nawet suknię ślubną wybralam przez internet i przymiarki w salonach tylko mnie utwierdzily w wyborze.
 
Za to mój lipcowy jeździł do stycznia. I to początek stycznia. Było mu niewygodnie i nie chciał chodzić na spacery bo nic nie widział, po zmianie znowu polubił spacery :)
Niby urodził się 3,5 kg i 56 Ale równo co miesiąc przybieral 1kg i co miesiąc zmiana ubranek o rozmiar. Więc teraz nosi ubranka dla dzieci 1,5 roku- 2 lata a ma 10 miesięcy.

Tutaj jest specyfikacja mojej gondoli. Dł. Wewnątrz ma 80 cm więc z tych nieco większych. A rączką regulowaną od 77 cm do 120 cm nad ziemią. Więc myślę że wyzwiska też spokojnie dadzą radę prowadzić.
Link do: RIKO BRANO NATURAL + FOTELIK MAXI COSI CITI - Megaurwis
Mój też duży chłop szczupły ale długi i od zawsze muszę większe kupować ubrania :) ale na spacerach spał caaaaly czas i nie miał pretensji, że czegoś nie widzi :) dopiero jak nauczył się chodzić to zabieralam go pieszo wszędzie żeby dziecko trochę świata widziało :)
 
Ogladalam ten wózek, wszystko fajnie pieknie tylko dyskwalifikuje go waga niestety :) no ale nie mozna miec wszystkiego. Ja juz wozkow nie oglądam bo glowa paruje od przegrzania [emoji23][emoji23]
Wózki 3w1 najczęściej ważą 12-15 kg. Ale jeśli go często nie składasz i rozkladasz oraz nie musisz go wnosić to jest dobry. Ja. Po prostu często jeżdżę i trochę mnie denerwowalo to ile miejsca zajmował.I teraz w ciąży po prostu nie chcie się przedzwigac.
 
Wózki 3w1 najczęściej ważą 12-15 kg. Ale jeśli go często nie składasz i rozkladasz oraz nie musisz go wnosić to jest dobry. Ja. Po prostu często jeżdżę i trochę mnie denerwowalo to ile miejsca zajmował.I teraz w ciąży po prostu nie chcie się przedzwigac.
Dla mnie w sumie waga nie ma jako takiego znaczenia [emoji3] chce terenowke to licze sie z tym ze bedzie ciezsza.
Na ta chwile wybralam bebetto luca z tego roku i zaden inny mi sie nie podoba hehe [emoji23][emoji173]
 
Hejka to jak to wózek że ma gondole aż 86 ? Właśnie szukam też dużej gondoli ale te modele co patrzyłam są 79-80 max .... Hmmm podpowiecie ???
Np ten
Screenshot_20180520-164341.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180520-164341.jpg
    Screenshot_20180520-164341.jpg
    63,1 KB · Wyświetleń: 462
Ja się zakochałam w wózku mutsy igo (któraś z Was go chyba ma). Wiem,ze gondola nie należy do dużych ale liczę na to,ze synek nie będzie z tych wyrosnietych (ja malutka,mąż standardowo 180cm). No nie umiem się odkochać :) dodatkowo tłumacze sobie,ze mieszkanko malutkie to i wózek musi zajmować mało miejsca :)

O tak ...ten wozek jest również moim faworytem , zaraz po stokke.
 
reklama
Tak właśnie sprawdziłam i te wozki co mnie i teresuja maja min 79cm jesli chodzi o bebetto Holland a dwa pozostałe ok 85 takze no już jest jakiś plus ;)


Te 85 cm gondola to jaki wozek jeśli można wiedzieć ? :rolleyes:

Ja znowu zmieniłam zdanie i czaje bebetto vulcano aktualnie że wglewzg że jest z tego co wiem chyba najlzejszy z modeli bebetto ? Chyba że się mylę to mnie poprawcie hihi :D
 
Do góry