reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A mnie się właśnie Tymoteusz bardzo podoba zamiast Tymona. Brzmi tak dostojniej. Tymon 'Kowalski' brzmi trochę jak robotnik, a Tymoteusz 'Kowalski' jak doktor. Takie skojarzenie dziwne mam.

Każdy ma inaczej ;) Ja też zestawiam z nazwiskiem i właśnie krótkie imię i długie nazwisko mi pasuje i tak będzie u nas - nazwisko raczej mało spotykane dlatego jakoś przy imieniu nie chcemy kombinować za bardzo. Mojej znajomej siostra w 2000 roku nazwała syna Ragnar... teraz to imię już się trochę osłuchało i jest wiele innych dziwniejszych imion, ale wtedy to było szokujące ;) taka ma dygresja...
 
reklama
Ja sie waham co do imienia, jeszcze do konca tego nie czuje, najgorzej ze podobaja mi sie te popularne[emoji5] Franek,Janek, Filip. Takze dam znac jak sie zdecydujemy [emoji6]
 
Czyli teoretycznie ma rok, żeby się zrobić czarna [emoji14] coś się nie zanosi [emoji23]
Gdzieś wyczytałam (bo ciągle mam nadzieję ze moje dzieci będą miały jeszcze czarne wlosy za Tata a nie ciemny blond za mną [emoji23] ) ze mogą się zmieniać do 7 lat. Oczy podobno do 3 (my mamy brąz i synek starszy też, a młodszy narazie szare i nie chcą się zmienić :D)
 
Ja sie waham co do imienia, jeszcze do konca tego nie czuje, najgorzej ze podobaja mi sie te popularne[emoji5] Franek,Janek, Filip. Takze dam znac jak sie zdecydujemy [emoji6]

Przecież to są piękne piękne imiona! Najgorzej jakby Wam się podobały tylko Bryan, Rufus i Wiesław (takie na poczekaniu) :)
 
reklama
Przecież to są piękne piękne imiona! Najgorzej jakby Wam się podobały tylko Bryan, Rufus i Wiesław (takie na poczekaniu) :)
Nie no...wiem, ze piekne [emoji16] Janusza i Cipka tez nie wezmiemy...[emoji5] w zasadzie to nie wiem na ile sa popularne te imiona, bo nie mam stycznosci z dziecmi,tyle co w rankingach podpatrze. Franek na razie nr.1, troche bedzie mial z nazwiskiem do podpisywania jak wybierzemy, ale trudno, bedzie cwiczyl pisanie ;)
 
Do góry