reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ogólnie z włosami to ja mam zagadkę. Po prawej moje, po lewej córki. Ja miałam takie jasne jak ona do trzeciego roku życia. Ona ma 6 i delikatnie tylko przeszły w brąz :p
[emoji16][emoji16][emoji16]
Mam sasiadke Zosie 4 lata. Do 3 lat nie wiedziała co to spinki i gumki. W miare krótkie włoski i git [emoji4]
Teraz czasem da zrobić kitke ale ma dość krótkie włosy...Ale jak to dziewczyna...chce być dziewczęca [emoji16] tylko włosów nie chce dać poczesać [emoji23]
sketch-1526369618525.jpeg
 

Załączniki

  • sketch-1526369618525.jpeg
    sketch-1526369618525.jpeg
    71,8 KB · Wyświetleń: 426
reklama
Dzięki dziewczyny,człowiek taki zielony jest,że szok. Wiadomo,że nie chcę pierdół nakupować.
Z tym muslinem to tez własnie mi sie nie podoba,a to takie drogie jest :/
Ja wzięłam wzykla pieluszek bambusowa, są na allegro. Tyle że ta większa. Ale mega dużo nie zapłaciłam. Chyba niecałe 10 zł.
 
Ktos się widać zamyślił ;) Tymoteusz już mi się nie podoba... Tymon fajnie bo krótkie a Tymoteusz to jak Amadeusz czy inne takie wydumane ;)
A mnie się właśnie Tymoteusz bardzo podoba zamiast Tymona. Brzmi tak dostojniej. Tymon 'Kowalski' brzmi trochę jak robotnik, a Tymoteusz 'Kowalski' jak doktor. Takie skojarzenie dziwne mam.
 
6B7E8A32-1CC0-4BB8-B3F5-533DF63EB6E5.jpeg
A ja z innej beczki .... taka ze mnie matka roku ze zaspalam rano i razem z synem wstaliśmy późno przez co on zaspał do szkoły .... i zamiast szybko gonić na następna lekcje ( do szkoły jedzie autobusem 40 min a autem ze mną ok 20) to machnęłam ręka i powiedziałam żeby dalej szedł spać :yes: ale teraz za to dostałam kawę do lozka hehe
 

Załączniki

  • 6B7E8A32-1CC0-4BB8-B3F5-533DF63EB6E5.jpeg
    6B7E8A32-1CC0-4BB8-B3F5-533DF63EB6E5.jpeg
    604,1 KB · Wyświetleń: 520
Zobacz załącznik 857144 A ja z innej beczki .... taka ze mnie matka roku ze zaspalam rano i razem z synem wstaliśmy późno przez co on zaspał do szkoły .... i zamiast szybko gonić na następna lekcje ( do szkoły jedzie autobusem 40 min a autem ze mną ok 20) to machnęłam ręka i powiedziałam żeby dalej szedł spać :yes: ale teraz za to dostałam kawę do lozka hehe


Dzień dobry :-) pijesz kofeinową ?
 
Dziewczynki,które mają dzieci albo chociaz pojęcie...doradźcie...bo co jakis czas kupuję rzeczy z wyprawki żeby później miliona nie wydac :D
-termometr..jaki najlepszy ?
-ile kocyków i jakie(z czego)?
-co myslicie o muslinie bambusowym? warto?i w jakiej ilości ew tego miec
-pieluchy tetrowe i flanelowe...ile czego?
-gdzie najlepiej kupic bodziaki te kopertowe(bo one na poczatek chyba najlepsze?) bo f&f itp nie widziałam
- co wziąc do szpitala (co kupic) żeby mały nie leżał taki maluski,nieokryty i żebym sie nie bała go wziąc na ręce
-co kupuje się do wózka?

Dziękuję :D
Większość info znajdziesz na wątku wyprawka.
 
Dziewczynki,które mają dzieci albo chociaz pojęcie...doradźcie...bo co jakis czas kupuję rzeczy z wyprawki żeby później miliona nie wydac :D
-termometr..jaki najlepszy ?
-ile kocyków i jakie(z czego)?
-co myslicie o muslinie bambusowym? warto?i w jakiej ilości ew tego miec
-pieluchy tetrowe i flanelowe...ile czego?
-gdzie najlepiej kupic bodziaki te kopertowe(bo one na poczatek chyba najlepsze?) bo f&f itp nie widziałam
- co wziąc do szpitala (co kupic) żeby mały nie leżał taki maluski,nieokryty i żebym sie nie bała go wziąc na ręce
-co kupuje się do wózka?

Dziękuję :D
My mamy termometr bezdotykowy przykładamy do czoła. Plus taki ze zmierzasz temp nawet jak dziecko nie chce współpracować minus -zawsze sprawdzam temp kilka razy i waha się o ułamki.
Kocyki kWh mnie dwa wystarcza - tyle używałam z pierwszym synkiem - zazwyczaj podczas dziennej drzemka albo jako okrycie do samochodu w foteliku. Ja mam takie dwa mile w dotyku (jeden chyba nawet kupowany w biedronce i jestem zadowolona. Koleżanka kupiła mi kiedyś taki nieprzyjemny pokarmowy to rzuciłam gdzieś w kat bo się elektryzowal.
Muslinu bambusowego nie miałam okazji używać.
Ja używałam wielu pieluszek tetrowych - synek sporo ulewal więc żeby ratować bluzki niezbędne :) teraz się nauczył z nią spać. Flanelka używam raczej bo okrycia podczas snu jak ciepło jest. No i przydaje mi się jak gdzieś jedziemy żeby mieć na co synka położyć (nie lubię ceratek). Ogólnie to mam cytat ba trzy sztuki + 3 po starszym synku i wszystkich nie używam.
Body kopertowe u nas nieużywane, nie lubię :)
Co do szpitala to warto się dowiedzieć, bo czasami mają jakieś śmieszne wymagania (np u mnie chcą kocyki i w nie dzieci zawijaja)
A do wózka to chyba co kto lubi :) jeśli np bedziesz dziecko spowijac to chyba nic [emoji14] ja kupiłam kołderką z podudzia i dopiero później używałam.
 
reklama
Do góry