reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dopisuje te imiona i mam tak : Miłosz, Hania, Oskar, Kazik, Jerzy (chyba ze sie Aga rozmyslilas?), Pola, dwoch Szymonow, Liwie (Emol, bo wiem ze jeszcze jedna bedziemy mialy, ale nie pamietam u kogo[emoji85]). Co jeszcze podopisywac?


U mnie będzie albo Jerzy albo Tadeusz . Tadek. :-) I czasami pojedynczo sobie rzucimy imieniem czy na się podoba :-)

Ale prowadzi Jurek . Tadek tuż za nim.
 
Ja nawet nie delikatnie [emoji14] pierwsze 20 od razu odpadlo :D
Przy córce też sprawdzałam statystyki, wtedy Marcelina była na 43 miejscu :)
Mi się jeszcze podoba Teo. Ale z nazwiskiem na trzy litery w ogóle nie gra i mieliśmy takiego bardzo nieogarnietego wiejskiego wujka na którego wszyscy mówili Tełoś, więc za bardzo mi się kojarzy. I chociaż on był Teodor to dalej mi ten Tełoś w głowie siedzi [emoji23]
 
Ja nawet nie delikatnie [emoji14] pierwsze 20 od razu odpadlo :D
Przy córce też sprawdzałam statystyki, wtedy Marcelina była na 43 miejscu :)
Mi się jeszcze podoba Teo. Ale z nazwiskiem na trzy litery w ogóle nie gra i mieliśmy takiego bardzo nieogarnietego wiejskiego wujka na którego wszyscy mówili Tełoś, więc za bardzo mi się kojarzy. I chociaż on był Teodor to dalej mi ten Tełoś w głowie siedzi [emoji23]
Ja mialam babcie Teodore [emoji3] zawsze byla babcia Tosia [emoji3][emoji4]
 
Ja nawet nie delikatnie [emoji14] pierwsze 20 od razu odpadlo :D
Przy córce też sprawdzałam statystyki, wtedy Marcelina była na 43 miejscu :)
Mi się jeszcze podoba Teo. Ale z nazwiskiem na trzy litery w ogóle nie gra i mieliśmy takiego bardzo nieogarnietego wiejskiego wujka na którego wszyscy mówili Tełoś, więc za bardzo mi się kojarzy. I chociaż on był Teodor to dalej mi ten Tełoś w głowie siedzi [emoji23]
Oskar na 29 miejscu [emoji106][emoji173]
 
reklama
Do góry