reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dzięki dziewczyny.Babie napisałam że umawiałam się na towar uszkodzony ale sprawny a dostałam połamane coś że śmietnika.
Chce zwrot kasy (cudowny parasol mogę odesłać) a jak nie zgłaszam sprawę na policję.Ale wątpię z odpisze.Jestem zła na siebie.Sprzedaje sama mnóstwo rzeczy (wprawdzie w 90% nowe - kosmetyki i handmade) i nigdy nikogo nie oszukałam i zawsze starałam się być na maksa uczciwa.Nigdy tez nie mialam zadnego zwrotu z ogloszen. Co używane to używane jak podniszczone to opisane plus zdjęcia i odpowiednia cena
..
Mąż mi napisał że jestem naiwna i że jak zawsze daje się wydymać i jest mi tak cholernie przykro.I że nawet z dzieciakami się dałam wpierniczyc w g.. bo zostałam sama z czworgiem dzieci (koledzy syna latają samopas po osiedlu) z dwójką cudzych, które.maja mnie w zopie.
I że tak jest zawsze jak go nie ma i ze już nigdy nie zmądrzeje.

Mój syn się na wystraszyl i przeżywa...A ja czuję się oszukana bezsilna i rozżalona tak bardzo, że mnie mdli i nie mogę jeść.
 
reklama
Szalona no to nici z dziewczynki ale wydawało się że będzie dziewczyną.

Jestem padnieta. Mam 10 miesięcznego syna. I wczoraj chodził taki nieobecny, nieco spuchniety na twarzy ale dzisiaj to katar, zalzawione, czerwone oczy. I mąż tak samo. Alergia :( prawdopodobnie syn odziedziczył. Pojechałam do przychodni na wizytę, dostał leki. I mamy obserwowac, bo testy alergiczne będzie można zrobić w wieku 3-4 lat.
Współczuję, mam małą alergiczke w domu...
Uczulenie ma na masę alergenów. W tym roku jest odpukać lepiej, ale w zeszłym moje dziecko chodziło bite 3 miesiące z bólem głowy. Katar czy kaszel to przy tym pikuś, z tym sobie radzilismy. Ale ta głowa... No masakra
 
dzięki dziewczyny.Babie napisałam że umawiałam się na towar uszkodzony ale sprawny a dostałam połamane coś że śmietnika.
Chce zwrot kasy (cudowny parasol mogę odesłać) a jak nie zgłaszam sprawę na policję.Ale wątpię z odpisze.Jestem zła na siebie.Sprzedaje sama mnóstwo rzeczy (wprawdzie w 90% nowe - kosmetyki i handmade) i nigdy nikogo nie oszukałam i zawsze starałam się być na maksa uczciwa.Nigdy tez nie mialam zadnego zwrotu z ogloszen. Co używane to używane jak podniszczone to opisane plus zdjęcia i odpowiednia cena
..
Mąż mi napisał że jestem naiwna i że jak zawsze daje się wydymać i jest mi tak cholernie przykro.I że nawet z dzieciakami się dałam wpierniczyc w g.. bo zostałam sama z czworgiem dzieci (koledzy syna latają samopas po osiedlu) z dwójką cudzych, które.maja mnie w zopie.
I że tak jest zawsze jak go nie ma i ze już nigdy nie zmądrzeje.

Mój syn się na wystraszyl i przeżywa...A ja czuję się oszukana bezsilna i rozżalona tak bardzo, że mnie mdli i nie mogę jeść.
Kochana przedw wwszystkim sie uspokoj. Każdemu moze siw przytrafic taki pacan oszust. A maz mogl sie opanowac trochę bo ty nie potrzebowalas opieprzu tylko slowa pocieszenia.
 
Współczuję, mam małą alergiczke w domu...
Uczulenie ma na masę alergenów. W tym roku jest odpukać lepiej, ale w zeszłym moje dziecko chodziło bite 3 miesiące z bólem głowy. Katar czy kaszel to przy tym pikuś, z tym sobie radzilismy. Ale ta głowa... No masakra
Ja mam w domu malego atopowca. Tragedia. Ciagle szyja sucha, jakby poparzona byla, twarzy skora schodzi nawet z oczek, na.ciele plamy. Juz tylw kremow co wyprobowalam i kazdy chwile pomaga i przestaje, a one sa na prawde drogie. Najgprsze ze mala sie meczy. Mam masc zna kortyzolem ale po pierwsze nie moge jej coagle smarowac bo to jednak steryd a ona ma 20 miesiecy, a po drugie ja w ciąży nie moge miec za bardzo stycznosci ze sterydami a jednak ja jeszcze piersia karmie i sie tuli...
Najgorsze sa te pytania obcych ludzi a ona chora czy zmeczona ze takie oczka ppdkrazone i czerwone
 
Szalona no to nici z dziewczynki ale wydawało się że będzie dziewczyną.

Jestem padnieta. Mam 10 miesięcznego syna. I wczoraj chodził taki nieobecny, nieco spuchniety na twarzy ale dzisiaj to katar, zalzawione, czerwone oczy. I mąż tak samo. Alergia :( prawdopodobnie syn odziedziczył. Pojechałam do przychodni na wizytę, dostał leki. I mamy obserwowac, bo testy alergiczne będzie można zrobić w wieku 3-4 lat.
@NaturalnaMama
Nie przepisują waszym dzieciom Zyrtecu w okresie największego pylenia?
Mój też alergik. Teraz właśnie na Zyrtecu jedzie i wziewy jeszcze robie. Bardzo pomaga w katarze alergicznym ale i tak troche kaszle.
 
dzięki dziewczyny.Babie napisałam że umawiałam się na towar uszkodzony ale sprawny a dostałam połamane coś że śmietnika.
Chce zwrot kasy (cudowny parasol mogę odesłać) a jak nie zgłaszam sprawę na policję.Ale wątpię z odpisze.Jestem zła na siebie.Sprzedaje sama mnóstwo rzeczy (wprawdzie w 90% nowe - kosmetyki i handmade) i nigdy nikogo nie oszukałam i zawsze starałam się być na maksa uczciwa.Nigdy tez nie mialam zadnego zwrotu z ogloszen. Co używane to używane jak podniszczone to opisane plus zdjęcia i odpowiednia cena
..
Mąż mi napisał że jestem naiwna i że jak zawsze daje się wydymać i jest mi tak cholernie przykro.I że nawet z dzieciakami się dałam wpierniczyc w g.. bo zostałam sama z czworgiem dzieci (koledzy syna latają samopas po osiedlu) z dwójką cudzych, które.maja mnie w zopie.
I że tak jest zawsze jak go nie ma i ze już nigdy nie zmądrzeje.

Mój syn się na wystraszyl i przeżywa...A ja czuję się oszukana bezsilna i rozżalona tak bardzo, że mnie mdli i nie mogę jeść.
Bardziej się denerwujesz niż jest tego warty ten parasol! Nie kosztował majątku, ludzie dają się oszukać na dużo większe kwoty, nawet jak bardzo uważają i wszystko wydaje się sprawdzone. Więc nie masz co sobie wyrzucać takiego drobiazgu. A mąż mógłby docenić, że wierzysz w to, że ludzie są dobrzy. Chyba lepsze to jest niż doszukiwanie się wszędzie zła i podstępów.
 
reklama
Do góry