reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cholera a lekarz mi mowil ze wyrosnie...
Co prawda ja mam.azs ale poza wrazliwsza skora, konieczniscia stosowania plynow dzieciecych daje rade.
Zaczelo sie od tradziku niemowlecego mega to.paskudne a pozniej ta szyja, az do.krwi rozdrapane. Teraz ma 20 miesiecy i szyja na dwa dni wraca do normy a później bach znowu.
Niby czytalam ze duze znaczenie ma dieta ale raz jej wychodzi po pomidorach a nastenym razem nie, tak.sprawdzałam z kazda rzecza... ah
Ale o avene slyszalam ostatnio ale nie próbowałam. Jestem na.etapie eucerin atopicontrol i narazie pomaga na.chwile

Mi też tak mówili i niestety nie sprawdziło się. AZS ma to do siebie że jest to choroba na całe życie, jedynie przychodzi czas remisji który wycisza objawy czasami na krótko, a czasami na długo .I oby ten czas remisji trwał u naszych dzieci jak najdłużej. Ja do pakietu mam jeszcze alergiczną starsza córkę , alergia wziewna= sterydy zwiewne i również singular.O 5 lat odczulam ją szczepionką doustną która niestety nic jej nie pomogła. W lipcu kończymy odczulanie na szczęście bo wszystko to mega drogie.
 
reklama
Hej Dziewczyny
W końcu udało mi się was nadrobić.
My już chorujemy drugi tydzień.
Zaczęło się od synka.
I tak 1 mają na pogotowiu stwierdziła że ząbkuje.
Ale gorączka się utrzymywała i jeszcze gardło zawalone i w piątek pediatra dał mu antybiotyk - pierwszy w jego życiu
No i w sobotę znowu pogotowie,szpital bo wysypka po antybiotyku więc zlecili badania :-(
Na szczęście wyniki wyszły dobre, ale ja się zaraziłam i teraz mam abybiotyk.
Jutro idziemy na kontrolę.
Mam nadzieję że do niedzieli wydrowiejemy bo mamy komunie w rodzinie.
 
Mi też tak mówili i niestety nie sprawdziło się. AZS ma to do siebie że jest to choroba na całe życie, jedynie przychodzi czas remisji który wycisza objawy czasami na krótko, a czasami na długo .I oby ten czas remisji trwał u naszych dzieci jak najdłużej. Ja do pakietu mam jeszcze alergiczną starsza córkę , alergia wziewna= sterydy zwiewne i również singular.O 5 lat odczulam ją szczepionką doustną która niestety nic jej nie pomogła. W lipcu kończymy odczulanie na szczęście bo wszystko to mega drogie.
Moja.starsza ma.astme od malenkiego. Wziewy tuby inhalacje...
Od trzech lat odkad sie przeprowadzilismy do Niemiec blisko wody, klimat wilgotny, to jak.reka odjal. Odpukac...
 
Na zamknietej jest bardziej prywatnie..bo caly internet nie czyta tego....a podczytuja nas nawet faceci :) na zamknietym sa tam dziewczyny ktore juz dluzej znamy...wiele tematow omowilysmy...... na otwartej tez bedziemy pewnie pisac bo wiele nowych mamus dołączy i jak poznamy je lepiej....tak jak siebie juz znamy.... to chętnie zaprosimy na zamknięte

Skąd wiesz ze faceci nas czytają ? Masz jakieś statystyki jako autor wątku ?


Tutaj na otwartym forum tez piszą dziewczyny które są na wątku od początku a po prostu nie chcą się przenosić na zamknięty, także spokojnie wątek nie umrze ;)
 
Szalona no to nici z dziewczynki ale wydawało się że będzie dziewczyną.

Jestem padnieta. Mam 10 miesięcznego syna. I wczoraj chodził taki nieobecny, nieco spuchniety na twarzy ale dzisiaj to katar, zalzawione, czerwone oczy. I mąż tak samo. Alergia :( prawdopodobnie syn odziedziczył. Pojechałam do przychodni na wizytę, dostał leki. I mamy obserwowac, bo testy alergiczne będzie można zrobić w wieku 3-4 lat.

Ja na zdjęciach z prenatalnych szalonej widziałam chłopaka jak byk ;) nawet rozmawiałyśmy nt temat na fb
 
Dziewczyny,ogarniacie może kurierke?
Mam możliwość kupienia wózka od koleżanki,nowego(okazalo się,ze do auta sie nie mieści i musieli kupić inny),uzytkowanego przez 2 tyg,ale ona jest aż z Gdańska. I chciałaby wysłać,nie ma oryginalnego opakowania.
Orientujecie się jak to zrobić i jaki może być koszt?
Sprawdzalam na jakieś strony to mi cuda powychodzily:errr:
Ja wysylalam wozek z poznania do łodzi... kurier za wozek 3 w 1 kosztowal ok 80zl ...
 
reklama
Do góry