reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Wiecie co ja nie chcę swirowac ani nic, ale teraz to ja nie wiem co robić. Jak wstałam z kanapy to nagle dostałam po prawej stronie brzucha takiego strasznego skurczu, że aż się w pół zgielam. Może po 20 sek przeszło. I tak się zastanawiam co to mogło być. [emoji26][emoji26]
Też tak mam co jakiś czas. Czas to w nocy jak się szybciej przekrece.
 
reklama
Wybaczcie że może mniejsze zaangażowanie w forum ale mam dużo pracy, mam zamiar pracować aż do porodu no i zaraz po nim (jak dziecko da) do tego milion innych ważnych spraw... ;)
Jak dobrze wiecie to chodzę do 2 lekarzy, jeden na NFZ a drugi z LuxMedu (po zmianie prowadzącego), miałam dziś wizytę na NFZ i oczywiście wszystko ok, USG nie miałam, zmierzył mi tylko szyjkę i to by było na tyle, ja wychodziłam z przychodni to dostałam telefon od lekarza z LuxMedu że mam podwyższone wyniki i żebym podjechała je odebrać i poszła na wizytę do swojego lekarza (a tę miałam umówioną za tydzień), więc oczywiście wpadłam w panikę, pojechałam po te wyniki i umówiłam się na 14:15 do prowadzącego, dodam że tydzień temu wyskoczyła mi ogromna opryszczka na ustach, stwierdziłam że to musi być przyczyną.... a więc pojechałam do domu, kolejna kąpiel i znów lekarz.... miałam spooore obawy przed wizyta bo z poprzedniej nie byłam zadowolona, ale z tej jestem i to bardzo! Lekarz przeprowadził wywiad, zlecił leki na opryszczkę, zbadał, zrobił USG, wszystko jest na szczęście ok, podwyższone wyniki spowodowała opryszczka, kolejna wizyta za 3 tygodnie, dostałam skierowanie na darmowe połówkowe, więc tamto za 300zł odwołam i wybiorę się to darmowe, umówione na 5 czerwca, dzień przed lotem do NL :)
 
A pisałaś dr google, że w ciaży jesteś? :p Bo pewnie dr google się do leukocytów przyczepił, a te w krwi masz w porządku jak na ciążę. Pogooglaj jeszcze te leukocyty w moczu u ciężarnych, ja nigdy nie miałam, więc nie wiem jaka jest norma. Na tę głowę może najpierw weź paracetamol?

Tak tam pisalam że ciężarna [emoji106]
W moczu to troche u mnie normalka pierwsza ciaze cala mialam takie albo jeszcze wyzsze ...

Wlasnie musze wyslac moich chlopakow do apteki po apap bo nawet nie mam
 
Ja od początku ciąży cierpię z powodu alergii.Do płukania nosa używam soli fizjologicznej ,a jak już bardzo mi dolega to pod nos maść majerankowa.Gdy mam zatkany nos to wdycham chrzan,bardzo mi pomaga.
 
Plukanie nosa? Czyli moze byc inhalacja?
Pewnie,ze może. Mnie w 9 tygodniu dopadly zatoki,doktor kazała kupić sól bochenska i robić z niej inhalacje+ nasypac do bawelnianego woreczka(u mnie rękawica do kapieli z frotte),rozgrzewac przez kilkanaście sekund w mikrofali i na czoło(aby się nie poparzyc). Po półtora dnia puscilo bez lekow:)

Kobitki,przypominam Wam,ze jutro w Lidlu ciuchy dla nas i dla bobasow :D
 
Plukanie nosa? Czyli moze byc inhalacja?
Są specjalne zestawy do płukania nosa i zatok. Trzeba kupić w aptece. Ja mam Fixsin. Jest jeszcze chyba Irigasin. Do tego nalewa się wodę, rozpuszcza saszetkę z solą fizjologiczną i wyciska nad umywalką do nosa. Wypływa drugą dziurką.

A Apapu koniecznie weź od razu 2 tabletki. Tylko niech ci nie kupują Apapu extra, bo jest z kofeiną.
 
reklama
Do góry