reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój mąż ma taką pracę że dużo podróżuje i też ciągle siedzę sama. Do tego wszyscy znajomi w pracy. Dla mnie to nie problem bo bym sobie świetnie zorganizowala czas ale przez ten upał nie mogę nigdzie wyjść. Dzisiaj ma 30 stopni więc z słońcu pewnie 36, to gdzie pójdę żeby paść w rowie.

No skurcze właśnie miałam takie jak te Braxona-Higgsa (czy jak to się pisze). Jak się kładłam to przechodziło. Podskoczę w poniedziałek do mojej ginekolog poza kolejką, bo zaskoczyły mnie tak wcześnie... A do pracy bym chciała pójść w celach towarzyskich ;-) Mam strasznie fajne dziewczyny w pracy, a w domu dostaję depresji... Mój mam ma jeszcze jakiś kryzys wieku półśredniego, bo kończy w tym roku 30 lat i ciągle go gdzieś nosi (siłownia, squash, góry, koledzy...) i jestem ciągle sama...
 
reklama
Ja mam hpv i zmiany miałam wymrażane...no ale to było przed ciążą.
Do poniedziałku już coraz bliżej. Mam nadzieję, że nowy lekarz tego nie zbagatelizuje.


Co do twarzy to ja tak fatalnej cery jak teraz nigdy nie miałam. Na dodatek mąż ma szyję i twarz w ropnych krostach i podejrzewam, że to gronkowiec. Boję się, że na mnie się przeniesie lub na młodego :/ ehhh

Tez mam hpv i miałam na zmiany kładziony specjalny roztwór kwasu, wszystko super poznikalo ;)

Ale hpv to chyba nie jest wskazanie do CC jak naturalna mama pisała ?


Mamisia a cytologia Ci nie wykazała żadnych komórek przedrakowych przy tym hpv ?
 
Miało być "mój mąż" ciągle ucieka z domu ;-)

Kocurek - chyba faktycznie coś konkretnego cię uczula z tych niby bezpiecznych składników. Niestety wszystko może uczulić...

Mnie właśnie też szokował wygląd świata jak wychodzilam na wizyty do lekarza ;-) Szkoda, że ta wiosna taka krótka. Mi udało się dojechać z mężem i córą do wujka pod Kraków. U niego w domu jest chłodno przynajmniej. W naszym mieszkaniu w upały jest nawet 28 stopni... Ja przy takiej temperaturze dostaję prawie palipitacji serca ;-)
 
Mi udało się dojechać z mężem i córą do wujka pod Kraków. U niego w domu jest chłodno przynajmniej. W naszym mieszkaniu w upały jest nawet 28 stopni... Ja przy takiej temperaturze dostaję prawie palipitacji serca ;-)
Szczęściara! Ja się duszę w bloku, okna mam na jedną stronę, słońce wali od południa do zachodu. Nie wiem jak lato tu wytrzymam
 
Szczęściara! Ja się duszę w bloku, okna mam na jedną stronę, słońce wali od południa do zachodu. Nie wiem jak lato tu wytrzymam
O mamo, współczuję... Nie wyobrażam sobie. Ja na wsi już łapię powietrze jak ryba, takie temperatury nie dla mnie... I też się lata boję, ale w bloku to musi być tragedia. Ja mam do rzeki 300 metrów, więc zawsze chodzimy się chłodzic, las też przy domu więc daję cień ale szczerze mówiąc czarno widzę jakiekolwiek wyjścia z wielkim brzuchem lipiec - sierpień...
 
No skurcze właśnie miałam takie jak te Braxona-Higgsa (czy jak to się pisze). Jak się kładłam to przechodziło. Podskoczę w poniedziałek do mojej ginekolog poza kolejką, bo zaskoczyły mnie tak wcześnie... A do pracy bym chciała pójść w celach towarzyskich ;-) Mam strasznie fajne dziewczyny w pracy, a w domu dostaję depresji... Mój mam ma jeszcze jakiś kryzys wieku półśredniego, bo kończy w tym roku 30 lat i ciągle go gdzieś nosi (siłownia, squash, góry, koledzy...) i jestem ciągle sama...
Niby mówią że to przepowiadajace ale ja je miałam co 3 min od 33 tc. Gdyby nie to ze pęcherz miałam gruby to bym przed czasem urodziła. Na ktg się chodziło i piękne wyniki po 100/110/120
 
Ja też. Całe szczęście mam wiatraki przysufitowe i to mnie trzyma przy życiu.


Miało być "mój mąż" ciągle ucieka z domu ;-)

Kocurek - chyba faktycznie coś konkretnego cię uczula z tych niby bezpiecznych składników. Niestety wszystko może uczulić...

Mnie właśnie też szokował wygląd świata jak wychodzilam na wizyty do lekarza ;-) Szkoda, że ta wiosna taka krótka. Mi udało się dojechać z mężem i córą do wujka pod Kraków. U niego w domu jest chłodno przynajmniej. W naszym mieszkaniu w upały jest nawet 28 stopni... Ja przy takiej temperaturze dostaję prawie palipitacji serca ;-)
 
reklama
Bozeee dziewczyny, czasem wpadam w takiego dolka ze szok. Moze i figure mam ok ale przez ta ciaze tyle mam pryszczy ze patrzec na siebie nie mogę. Az plakac mi sie chce [emoji24][emoji24] zawsze mialam nieciekawa cere na twarzy a teraz to juz tragedia, twarz, plecy, dekolt, szyja...
Czuje sie jak kupa i ryczec mi sie chce [emoji24][emoji24]
Ja z twarzą jakoś sobie radzę .... estee lauder double wear daje jakoś rade z moimi pryszczami , nawet brzuch mi nie przeszkadza ..... ale te cycki .... nóż kuzwa czuje się jak krowa , jakbym się spasla sto kilo i to nie przez brzuch a właśnie przez cycki czuje się okropnie gruuuba :szok::-( :(
 
Do góry