reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Właśnie dzisiaj to tłumaczyłam jego dziewczynie, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie warto odrazu lecieć do wybitnego specjalisty, ona jest z innego miasta i tu lekarzy nie zna. Dla tego szukałam lekarza na NFZ. Pytałam się ją czy lekarz u której była mówiła jej coś o badaniach prenatalnych, to mówi że coś mówiła ale ona nie pamięta i chyba na następnej wizycie jej powie dokładnie. Ale następna wizytę ma 12+4 więc się boję żeby później nie było zapóźno.... Pytałam czy bierze kwas foliowy to mówi że już zaczęła i że jeszcze lekarz kazała jej brać mama dha ale to jeszcze tego nie brała.. więc jej tylko powiedziałam żeby zaczęła jaknajszybciej. Doradziłam żeby poczytała sobie na necie o ciąży badaniach jakie musi zrobić.. nie chce jej matkować... bratu owszem mogę ale jej nie ;) więc czasem się gryzę w język...
I dobrze bo Twoje dobre serce później może cierpieć bo zostanie opatrznie zrozumiane:)
 
W porównaniu z takimi kompletnymi syfami na pewno jest lepszy, ale to dalej produkt sokopodobny, z konserwantami i cała reszta...
[emoji106] Teraz poczytalam i w sumie konserwantow nie ma ale zle o nim mówią bo mega duzo cukru ma, mimo ze trzcinowy. No coz, ja czasem wypije ale to nie jest napoj zeby ugasic pragnienie. Lubie naturalne soki albo wode mineralną [emoji4][emoji4]
 
reklama
Ja nie pije wogole soków bo mam po nich zgagę, pije tylko wodę, jogurty mi nie podchodzą, owoce to truskawki lub arbuz, warzywa to pomidory, surowa marchew i natka pietruszki kilogramami.... do tego nie łykam żadnych witamin bo po wszystkich wymiotuje ...


To tez dużo nie jecie warzyw i owoców... Myślałam że tylko ja tam malo ...

Ja z miesem mam dalej średnio raz na ile i małe porcje bo mi zapach przeszkadza i średnio smakuje ... A chyba powinnam sporo mięska jeść... Ogólnie jadłam zawsze ...
 
Do góry