reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Snapa maja nawet moi rodzice lat 55 jak zostawiamy u nich syna to wysylaja nam snapy co akurat robia a ja wysylam im w ciagu dnia co tam u nas dzieki temu sa przeszczesliwi bo kilka razy dziennie widza wnuka i co smiesznego robi.

Wysylasz zdjecie dostepne max 10 sek pozniej tak jakby znika albo filimik tez o okreslonym czasie i tez po obejrzeniu max 2 razy nie zapisuje sie nigdzie, mozna stworzyc grupe i wysylac za jednym kliknieciem do konkretnej grupy

@naturalna mama piekne !!! kocham tulipany [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
Ja tak na massanger robie... mam grupe "rodzina" gdzie sa babcie...i codziennie relacja...co wnuki nawyprawialy :) u nas kazdy o innej porze wchodzi..bo babcie nie maja stalego dostepu do neta....ii lubia ogladac i ogladac to samo
 
A jakie soczki marchewkowe warto pic właśnie żeby nie miały tej chemii ?
Najlepiej by było samemu robić przecierowe / blendowac. Ale są też jednodniowe soki w sklepach, które w składzie faktycznie maja tylko marchewkę, jeśli są sokiem marchewkowym :) tylko zazwyczaj są drogie, jeśli przeliczyć to na kupno marchewek :)
 
Mam nadzieje ze nie odebralas tego ze nawet moi rodzice lat 1000 maja a ty nie ??!! [emoji6]
Oczywiscie ja im sciagnelam na tel i nauczylam obslugi na szczescie jest bardzo latwa wiec pojeli nie powiem ze szybko ale dali rade [emoji12]
Moja mam obsługuje whats up jestem z niej tak dumna ;-) A pamiętam jak na ekran dotykowy patrzyła zdziwiona;-)
 
Najlepiej by było samemu robić przecierowe / blendowac. Ale są też jednodniowe soki w sklepach, które w składzie faktycznie maja tylko marchewkę, jeśli są sokiem marchewkowym :) tylko zazwyczaj są drogie, jeśli przeliczyć to na kupno marchewek :)

Tylko one średnio smakują niestety właśnie ;(
Chyba zostało mi wcinanie surowych marchewek [emoji23]
 
@olka90 Absolutnie nie zarzucam Ci wścibstwa. Pisałaś przecież, że brat Cię podpytywał nawet zanim się ujawnili z ciążą. Chcę tylko podzielić się swoimi spostrzeżeniami, że i sprawy finansowe, i zdrowotne są delikatne do poruszania nawet w rodzinie. Do tego teraz w tym jest nie tylko Twój brat, ale też młoda dziewczyna, którą czekają ogromne zmiany w życiu. Źle by było, żeby z Twoich dobrych intencji i szczerej relacji z bratem wyszedł jakiś kwas. Przejmujesz się, a to zawsze kosztuje jakieś nerwy czy po prostu budzi emocje. Ty też jesteś w ciąży i też masz prawo mieć swoje obawy i dbać o swój spokój.
 
Kurcze,fajne takie relacje,zazdroszczę:) Ale tak jak dziewczyny piszą,usiądź z nim i przedstaw mu jaki jest tego koszt,bo może o ile nie ma problemów to nie warto pchać się w najdrozszego lekarza.
Właśnie dzisiaj to tłumaczyłam jego dziewczynie, że jeżeli ciąża przebiega prawidłowo to nie warto odrazu lecieć do wybitnego specjalisty, ona jest z innego miasta i tu lekarzy nie zna. Dla tego szukałam lekarza na NFZ. Pytałam się ją czy lekarz u której była mówiła jej coś o badaniach prenatalnych, to mówi że coś mówiła ale ona nie pamięta i chyba na następnej wizycie jej powie dokładnie. Ale następna wizytę ma 12+4 więc się boję żeby później nie było zapóźno.... Pytałam czy bierze kwas foliowy to mówi że już zaczęła i że jeszcze lekarz kazała jej brać mama dha ale to jeszcze tego nie brała.. więc jej tylko powiedziałam żeby zaczęła jaknajszybciej. Doradziłam żeby poczytała sobie na necie o ciąży badaniach jakie musi zrobić.. nie chce jej matkować... bratu owszem mogę ale jej nie ;) więc czasem się gryzę w język...
 
reklama
Do góry