reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

2018-04-26 20.36.37.jpg
2018-04-26 20.37.33.jpg

2 tyg różnicy. Pierwsza fotka 15+2 druga 17+2 w tym czasie ani kilograma różnicy,a sylwetka zmieniła się baaardzo.
 

Załączniki

  • 2018-04-26 20.36.37.jpg
    2018-04-26 20.36.37.jpg
    298,4 KB · Wyświetleń: 338
  • 2018-04-26 20.37.33.jpg
    2018-04-26 20.37.33.jpg
    302,2 KB · Wyświetleń: 356
reklama
Nie nie martwię się , jak się leczyłam i robiłam praktycznie co mc różne badania hormony i inne cuda to miesięcznie i 400-500 zł zostawialam w laboratorium ... Więc ich ceny już mnie nie zaskoczą... ;)

Swoją drogą chcą żeby było więcej dzieci w Polsce , to badania powinny być za darmo te nasze hormonalne czy zwykłe . Na NFZ wątpię żebym tak często mogła robić i sprawdzać wyniki czy są lepsze .

Mam opiekę w pracy w Lux med ale do Krakowa mam 50 km w 1 stronę , a dwa jak byłam u ginekologa i dał mi np skierowanie na badania na dużo badań a potem przyszłam po następne skietskiero ok za 3 m-ce to mnie wyśmiał !!! Że mi nie da , że lux med nie prowadzi leczenia nie plodnosci bla bla bla ... Więc olalam ich i prywatnie bule duzoooo kasy na badania ....

Ale opłacało się i jestem w ciąży :tak:
No ja mam Medicover ale od kiedy się przeprowadziłam to najbliższy mam 30km od siebie, więc trochę mniej niż Ty ale też bardziej już mi się opłaca samej te badaia porobić i wynik ten sam dzień niż się z nimi bawić.
 
A pewnie na NFZ chodzisz teraz tak ?
No słabe to jest że nie miałas USG a następna wizyta tak późno ??? :eek:

Ja mam co 3 tygodnie średnio ale prywatnie i na każdej usg robi , ale pewnie tak często mam bo kasę na tym robi ...

A swoją drogą ? Do dziewczyn prywatnie ktore chodzą , jak macie zawsze USG to zawsze drukuje Wam zdjęcie z wizyty bobasa ??? :confused:
Ja mam zdjęcie zawsze. Z prenatalnych to w ogóle z 8, ale tak normalnie 2. Mogę sobie potem oglądać ile wlezie :D
 
Jeju, jak drogo! Ja płaciłam zawsze ok. 25-30 zł za jedną klasę, czyli razem do 60 zł + jakieś 5 zł za pobranie.


Ale tętno dziecka zbadał? No w enel-medzie też takie praktyki - ja tam mam abonament, ale na wizycie pełnopłatnej usg też by nie było. Dzisiaj się dowiadywałam jak to u nich z usg jest i pani mi powiedziała, że w tej placówce, w której przyjmuje gin, usg ciążowego w ogóle nie robią i że musiałabym jechać do innej placówki. Phi.
Mieszkam na wsi, cieszę się że mam laboratorium w ogóle we wsi obok... Jakbym miała jechac do miasta to te 10zl to na benzynę wydam :/ wiadomo, wszystko ma swoje plusy i minusy, cieszę się bo cisza i spokój ale niektóre rzeczy przez to daleko :D
 
No u mnie zazwyczaj tez te ceny 150-250 zł ale no mi mój gin odpuszcza te dodatkowe 50 zł za usg w końcu chodzę do niego co 3 tygodnie. Wiec płace za wizytę i usg tylko 100 zł , także z tego co tu widze jak piszecie to taniutko
U mnie 200 wizyta z USG. Jak jakieś cytologię czy coś to jeszcze dodatkowo..
 
reklama
Do góry