reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie ceny w zależności od lekarza 120-150 zł co 4 tygodnie.
Waga mi spadła bo w końcu mniej jem i brzuch też trochę mniejszy, bardziej w dolnej części teraz go widać :)
 
Ja czuję się jak pasztecik , nigdy tyle nie ważyłam 61 kg :szok: ja wiem że nie mam co narzekać .

W ciazy - ani włosów nie farbuje , ani nie podcinam włosów ani grzywki , ani paznokci nie robię moich kochanych hybryd na naturalnej płytce ( sama umiem sama sobie robilam ) ... Wiem że inne mamy dbają o Siebie w ciazy a ja się boje i chyba się nie przekonam ... Dlatego czuje się nie atrakcyjnie i nie ładnie i jak nie ja .... :no:
Zawsze koło Siebie dużo robiłam zeby wyjąć z domu i wyglądać fajnie ;-) ;)

A tu... Teraz nie poznaje Siebie haha :szok:

Czasem warto wyskoczyć z dresu umalować się i w ogóle zrobić coś dla siebie :)
Byłam dziś na pedi u kosmetyczki +1000 do samopoczucia aż się chce jutro w sandałki wskoczyć :D
 
Dziewczyny piekne brzuszki i malenstwo. Moj brzuch tez juz widac. Ja za wizyty place 100 + 50 za usg a polowkowe 250 bedzie kosztowalo ale jeszcze nie ustalilam z gin. kiedy mam miec. Normalna wizyte mam 10 wiec na niej ustalimy.
 
Dziewczyny Wy wszystkie macie już widoczne brzuszki?

I jak widoczny ??? :). 15 tc 5 dni

1 kg na minusie od wagi startowej w tej ciazy

P_20180426_205402_1.jpg
 

Załączniki

  • P_20180426_205402_1.jpg
    P_20180426_205402_1.jpg
    546,8 KB · Wyświetleń: 392
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry